Święto Kina już 15 grudnia!

Kina w całej Polsce we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej organizują ogólnopolskie Święto Kina! W niedzielę, 15 grudnia widzowie będą mogli zobaczyć wybrany film kupując bilet w jednej, tej samej cenie w całym kraju!

Święto Kina ma za zadanie popularyzować chodzenie do kina oraz zachęcić do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi w sali kinowej. Ideą akcji jest w szczególności propagowanie kultury filmu, która ma skupiać widzów wokół pozytywnych emocji, a przekaz z ekranu inspirować do wielu ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu.

W tym dniu bilety będą kosztować: 11 złotych (cena dotyczy biletów na seanse z filmami 2D) oraz 14 złotych (cena biletów na seanse z filmami 3D plus opłata za okulary). Jednolita i atrakcyjna cena biletu w kinach w całej Polsce pojawi się zarówno w kinach wielkich sieci, multipleksów, jak i w kinach studyjnych.

15 grudnia na widzów czekają między innymi takie hity kinowe, jak: animacja ?Kraina lodu? 2D i 3D, ?Ratujmy Mikołaja? 2D i 3D, ?Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia? z nagrodzoną Oscarem Jennifer Lawrence, ?Wyścig? o dwóch najlepszych kierowcach Formuły 1 oraz komedia ?Last Vegas? z Michaelem Douglasem, Robertem De Niro oraz Morganem Freemanem w rolach głównych.

Zapraszamy do kin!

Szczegóły dotyczące Święta Kina znaleźć można na stronie www.dzienkina.pl.

Kampania współfinansowana ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz