Święta Wielkanocne z odkodowanym HBO3

W poniedziałek, 21 marca HBO Comedy zmieni nazwę na HBO3. W związku z tym już w nadchodzące Święta Wielkanocne, od 26 do 28 marca program HBO3 będzie udostępniony widzom bez abonamentu. W te dni widzowie będą mogli obejrzeć m.in. pierwsze sezony takich komediowych produkcji HBO, jak Figurantka, Dolina Krzemowa czy Świat w opałach. Dodatkowo w programie znajdą się pełne sezony innych popularnych i nagradzanych produkcji HBO, takich jak Gra o tron, Olive Kitteridge oraz Kto się odważy.

W programie HBO3 znajdą się komediowe filmy i seriale, oraz kultowe produkcje HBO. Program będzie nadawany 24 godziny na dobę. Widzowie będą mogli zapoznać się z ofertą HBO3 w ramach odkodowania programu w trakcie Świąt Wielkanocnych przez 3 dni ? od 26 do 28 marca.

W HBO3 w sobotę, 26 marca o godz. 12.00 będzie można zobaczyć pierwszy sezon serialu Figurantka. Przedstawia on historię senator Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus), która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych i wraz ze swoimi pracownikami chce zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki oraz układy. Z kolei o 15.55 zostanie wyemitowany w całości miniserial obyczajowy Olive Kitteridge, który zyskał uznanie krytyków, zdobywając aż osiem nagród Emmy.

Jeszcze tego samego dnia będzie można obejrzeć pierwszy sezon, kultowego już serialu Gra o tron. Będzie to doskonała okazja dla widzów, żeby przypomnieć sobie lub też dopiero poznać początek sagi rodów zamieszkujących Siedem Królestw Westeros, w której polityka i seks przeplatają się w prowadzonej walce o Żelazny Tron ? możliwość panowania nad całą krainą. Wyprodukowana przez HBO i nagrodzona wieloma statuetkami Emmy ekranizacja bestsellerowej sagi George?a R.R. Martina ?Pieśni lodu i ognia? niezmiennie bije rekordy popularności na całym świecie.

W niedzielne świąteczne popołudnie, o godzinie 13.15 widzowie będą mogli zobaczyć pełny, pierwszy sezon serialu komediowego Dolina Krzemowa. Produkcja opowiada o mieszkańcach tytułowej, kalifornijskiej doliny ? bystrych specjalistach od nowych technologii, którzy marzą o karierze na miarę Marka Zuckerberga. Bohaterowie serialu ? wybitnie inteligentni, mający świetne pomysły ? są jednocześnie zagubionymi w życiu młodymi ludźmi, którzy w relacjach z innymi okazują się całkowicie nieprzewidywalni. Natomiast wieczorem o 23.00 pokazany zostanie film Wielki Liberace ? obsypana nagrodami historia ekscentrycznego muzyka Władzia Liberace i jego burzliwego związku z młodszym o kilkadziesiąt lat Scottem Thorsonem. W rolach głównych w filmie występują rewelacyjni Michael Douglas i Matt Damon.

Lany poniedziałek widzowie HBO3 będą mogli rozpocząć już o 8.30 maratonem pierwszego sezonu serialu Świat w opałach ? komediowej produkcji HBO z elementami czarnego humoru z udziałem Jacka Blacka, Tima Robbinsa i Pablo Schreibera. Serial opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych mężczyzn. Po południu, o godzinie 13.10 zostanie pokazany pierwszy sezon serialu obyczajowego Kto się odważy. Jego głównym bohaterem jest młody burmistrz (nagrodzony za tę rolę Złotym Globem Oscar Isaac), który zmaga się z problemami rasowymi miasta Yonkers. Scenariusz serialu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz