Światowy Dzień Smerfa – 22 czerwca

W sobotę, 22 czerwca 2013 roku z okazji rocznicy urodzin Peyo, twórcy Smerfów (ur. 25.06.1928) oraz zbliżającej się premiery filmu ?Smerfy 2? po raz drugi organizowane będą obchody Światowego Dnia Smerfów. Organizatorzy zapraszają na spotkanie do Warszawy, Krakowa i Sopotu

.Smerfów nie trzeba nikomu przedstawiać.Te niebieskie stworzonka podbiły serca wielu pokoleń.

 22 czerwca, warszawiacy będą mogli uczestniczyć w niecodziennym, międzynarodowym wydarzeniu.

Tylko teraz będzie niepowtarzalna okazja odwiedzenia  domków Smerfów w Warszawie. Niebieskie stworzonka osobiście zaproszą uczestników imprezy do zwiedzenia ich chatek, które zostaną  specjalnie zbudowane na tę okazję.  

Wizyta u Smerfów to nie jedyna warszawska atrakcja. Może uda się Wam wygrać tablet? Jak? Nic prostszego, wystarczy przyjść do Parku Skaryszewskiego (od Ronda Waszyngtona), być przebranym za Smerfa, wziąć udział w biegu i ..... Reszty dowiedzieć się na miejscu.

Zapraszamy 22 czerwca (sobota) od godz. 11.00 do 18.00. 

Ideą imprezy jest zaktywizowanie do wspólnej zabawy całych rodzin, zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie i znajdą aktywności dla siebie.

kadr z filmu

Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie: Co najczęściej robią wszystkie Smerfy? to wiesz co będziemy robić. Nie ma jak bieganie ... Każdy Smerf musi mieć kondycję . Od tego zależy czy wpadnie w szpony kota, czy też nie. Dlatego w Warszawie, podczas Światowego Dnia Smerfa nie może zabraknąć tej atrakcji. My nie będziemy uciekać przed Klakierem, będziemy biec po zdrowie, ale i po nagrody. W biegu nie będzie przegranych. Każdy z uczestników, otrzyma kolekcjonerski, smerfny dyplom.

Przed rozpoczęciem biegów, które będą zorganizowane w kategoriach wiekowych: dla dzieci, młodzieży i dorosłych, rozgrzejemy się w towarzystwie Smerfów i pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Podczas Światowego Dnia Smerfa nie zabraknie również innych atrakcji. Będą  gry, konkursy, quizy dotyczące znajomości świata Smerfów oraz spotkanie ze smerfnymi aktorkami Małgorzatą Sochą i Agnieszką Dygant, aktorkami, które użyczyły głosu smerfnym postaciom. Dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w zabawach ruchowych np. teście Osiłka, Zgrywusa czy Lalusia. Do dyspozycji najmłodszych będzie oddana plastyczna strefa Smerfusia. Dzień ten będzie również okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć w towarzystwie Papy Smerfa, Smerfusia i Smerfetki, w wyjątkowej Wiosce Smerfów. Podczas imprezy hostessy będą rozdawać filmowe upominki.

Z pewnością w otoczeniu Wioski Smerfów, biegów, zabaw, oraz sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w przyjazny świat Peyo. Tym bardziej, że podczas Światowego Dnia Smerfa będziemy świętować urodziny twórcy Smerfów. Z tej okazji uczestnicy imprezy będą mieli okazję spróbować smerfnych, urodzinowych ciasteczek, których nie powstydziłby się sam Łasuch.

Jesteśmy przekonani, że to niecodzienne wydarzenie dostarczy wszystkim uczestnikom wyjątkowych wrażeń. W oczekiwaniu na premierę filmu Smerfy 2 przenieśmy się do świata bajki, spotkajmy się w Wiosce Smerfów i oddajmy smerfnej zabawie przy dźwiękach jakże znanej wszystkim muzyki La la la la la la ... Uważaj tylko na Gargamela!

Udział w Światowym Dniu Smerfa jest bezpłatny.

Zapraszamy 22 czerwca (sobota)do Parku Skaryszewskiego (od Ronda Waszyngtona) od godz. 11.00 do 18.00. W Krakowie (Plac Wolnica) i Sopocie (Molo plac przed fontanną) spotykamy się o 18.00. Organizatorzy imprezy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci, a największą ma być pokaz filmu ?Smerfy? pod gwiazdami.

Wstęp wolny dla wszystkich!

Poświęcone Smerfom uroczystości odbędą się w tak odległych miejscach jak planetarium w Buenos Aires, park tematyczny Imagica w Bombaju czy Głowa Cukru w Rio de Janeiro. Niebieskie pędzle rozjaśnią też okolice portugalskiej Cova da Moura oraz pomalują ośrodki opieki i sierocińce w RPA. Australijski Surfers Paradise na jeden dzień stanie się oficjalnie Smerfowym Rajem. Sławny Park Gorkiego w Moskwie i dubliński Ha?Penny Bridge zostaną udekorowane niebieskimi kwiatami. Smerfy odwiedzą szpitale dziecięce i ośrodki medialne; wypełnią warszawskie Stare Miasto; wezmą udział w turniejach budowania rzeźb z piasku; pobiegną w maratonach i zaśpiewają z zespołem Right Said Fred w Londynie. 

W imieniu organizatorów zapraszamy dorosłych i dzieci na Światowy Dzień Smerfa:)


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz