Światowy dzień fanów serii „Niezgodna”!

Producenci Serii Niezgodna: Zbuntowana przygotowali dla fanów prawdziwą gratkę. 5 marca wielbiciele serii będą mogli ?spotkać? twórców filmu/odtwórców głównych ról. To jedyna szansa, by spędzić dzień z Shaleine Woodley, Theo Jamesem czy Naomi Watts.

Już jutro fani megaprodukcji będą mogli, za pośrednictwem Internetu, zapytać swoich idoli o szczegóły nie tylko o pracę na planie filmu czy przygotowania do roli, ale i plany zawodowe czy największe marzenia.

Poniżej szczegółowy plan wydarzenia:

17:30 BUZZFEED CHAT: ANSEL ELGORT

Ansel będzie odpowiadał na pytania ?na żywo? za pośrednictwem oficjalnego kanału BuzzFeed na Twitterze http://insur.gent/BFtwitter

19:00 GOOGLE LIVE STREAM: SHAILENE WOODLEY I THEO JAMES

Pytania do Shailene Woodley i Theo Jamesa można wysłać już teraz używając #InsurgentGoogle za pośrednictwem wydarzenia stworzonego na Facebooku https://www.facebook.com/events/1594191500825348/

Trzeba podać nazwę kraju, z jakiego jest pytanie. Transmisję wywiadu można śledzić na http://insur.gent/Google

21:00 TWITTER LIVE CHAT: OCTAVIA SPENCER

Fani będą mieli okazję porozmawiać z Octavią za pośrednictwem jej oficjalnego konta na Twitterze @octaviaspencer. Rozmowa pojawi się również na oficjalnym twitterowym profilu ?Niezgodnej? http://insur.gent/Twitter.

23:00 FACEBOOK LIVE CHAT: NAOMI WATTS

Naomi będzie czekała na fanów na oficjalnym facebookowym profilu ?Niezgodnej? http://insur.gent/Facebook. Rozmowę rozpocznie specjalnie przygotowany post. Wszystkie pytania i odpowiedzi będą pojawiały się w komentarzach do tego postu.

24:00 TUMBLR Q&A: VERONICA ROTH

Już teraz fani mogą wejść na oficjalną stronę TheDivergentFandom.com i zadać pytania Veronice Roth ? autorce megahitowej trylogii. Odpowiedzi autorki pojawią się w czwartek w serwisie Tumblr.com

W SERII NIEZGODNA: ZBUNTOWANA nastoletnia Beatrice Prior w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Podjęta przez nią walka może mieć wpływ nie tylko na jej osobistą przyszłość, ale także wstrząsnąć posadami otaczającego świata. O ile oczywiście  uda jej się udźwignąć spoczywające na niej brzemię, by w ogarniętym wojną domową świecie zdać niespodziewany i trudny egzamin dojrzałości. A jednocześnie nie utracić tego, na czym zależy jej najbardziej.

SERIA NIEZGODNA: ZBUNTOWANA (Insurgent) w kinach od 20 marca 2015

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz