Świąteczne promocje na Cineman VOD.

"Wielkie gwiazdkowo - noworoczne promocje na Cineman VOD! Wybrane filmy dostępne za 3,50 zł!

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia Cineman VOD powita Gwiazdkową Promocją, w ramach której wybrane komedie i filmy familijne będą dostępne za 3,50 zł.

Wśród objętych promocją tytułów znajdą się pozycje przeznaczone dla dzieci takie, jak francuska animacja "Pomocnik Świętego Mikołaja i magiczne płatki śniegu" oraz "K-9: Pies, który uratował święta" - szalona komedia familijna z elementami akcji, w której jedną z głównych ról zagrał Luke Perry, gwiazda kultowego serialu Beverly Hills 90210.

Wśród gwiazdkowych propozycji można obejrzeć również "Gorące święta" - komedię o perypetiach pewnego policjanta, jego 11-letniego syna i wielkiego owczarka zwanego Chłodkiem.

W promocji pojawią się także komedie dla całej rodziny takie jak "Gwiazdkowe życzenie", czyli historia niespodziewanego spełnienia marzeń pewnej kobiety, "Milion na gwiazdkę" - komedia o nieco kryminalnym zabarwieniu z niezapomnianym Patryckiem Swayze w roli głównej, romantyczna "Świąteczna randka", "Family man", czyli historia przemiany pewnego rekina finansowego z laureatem Oscara Nicolasem Cagem w roli głównej oraz komedia fantasy "Świąteczna zamiana" o niespodziewanej odmianie losu pewnej borykającej się z problemami finansowymi matki dwóch córek.

Promocja Gwiazdkowa trwa od 18 do 29 grudnia.

A już od 29 grudnia na Cineman VOD rozpocznie się Promocja Noworoczna, a w niej pojawią się hity filmowe ostatnich lat. Do 10 stycznia użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć wybrane pozycje za 3,50 zł.

Objęte promocją tytuły to: komedia "Last Vegas" z czterema laureatami Oscara w obsadzie: Morganem Freemanem, Michaelem Douglasem, Robertem De Niro i Kevinem Klinem, pamiętanym z filmu "Rybka zwana Wandą", thriller "Non -Stop" z Liamem Neesonem i Julianne Moore, oraz ekranizacja komputerowej gry wszechczasów "Need for Speed".

W ramach promocji obejrzeć będzie można także pełen akcji i niesamowitych ujęć zdjęciowych "Olimp w Ogniu" z Gerardem Butlerem i Morganem Freemanem, romans z domieszką thrillera "Bezpieczna przystań" oraz francuską komedię romantyczną "Miłość i turbulencje".

W pakiecie filmów objętych promocją nie zabraknie również filmów dla całej rodziny. Będzie to przebojowa animacja "Skubani" - film producentów kultowego "Shreka" oraz nominowana do Oscara "Królewna Śnieżka" z Julią Roberts w roli diabolicznej królowej.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz