Świat według Shauna

 

Nie jest głupią Owcą ani Baranem. Choć nie skończył kilku fakultetów, a edukację zakończył na literkach ?b? i ?e? (musiał nauczyć się beczeć!), ma swój rozum. Mądrość Baranka Shauna docenili już widzowie w Wielkiej Brytanii - podczas weekendu premierowego film zarobił ponad 3,7 milionów dolarów! Polscy kinomani będą mogli zobaczyć przygody Shauna od 13 lutego.

Shaun jest bystrym i pomysłowym barankiem, który potrafi sobie radzić z trudami życia na farmie. Podczas swojej wyprawy do miasta odkrywa kilka nowych życiowych prawd, które mogą okazać się pomocne, nie tylko w życiu w stadzie:

- życie na farmie nie jest łatwe, a już na pewno nie nudne; - nawet owca potrzebuje czasem dnia wolnego; - liczenie owiec naprawdę pomaga zasnąć; - strzyżenie owiec może okazać się bardzo kreatywnym zajęciem otwierającym drogę do sławy; - media społecznościowe mają wielką moc w kreowaniu trendów; - wielkie miasto, przy pierwszej wizycie może wydawać się ogromne i straszne; - znaleźć się za kratkami jest dosyć łatwo, ale żeby się wydostać trzeba się wykazać nie lada sprytem; - nie doceniamy tego co mamy, dopóki tego nie utracimy.

BARANEK SHAUN (Shaun the Sheep Movie) PREMIERA: 13 LUTEGO 2015

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz