Superprodukcja Marvela już od 8 listopada w sali Škoda 4DX!

A gdyby tak polecieć w kosmos i ramię w ramię zawalczyć z nordyckim herosem o pokój na Ziemi? Już 8 listopada w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia oraz IMAX Warszawa zadebiutuje kolejna część kultowej serii ?Thor: Mroczny Świat?. Widzowie będą mieli okazję wspólnie z Chrisem Hemsworthem i Natalie Portman uratować Ziemię przez żądnymi krwi obcymi. Wykorzystaj wszystkie swoje zmysły. Nie oglądaj filmu, tylko poczuj się tak, jakbyś w nim grał!

Najnowocześniejsza technologia oraz zaskakujące efekty specjalne sali Škoda 4DX? porwą widzów w sam środek filmowej akcji. Nurkowanie w morskiej otchłani czy też podróż do gwiazd ? to wszystko jest możliwe w sali Škoda 4DX?. Odbiór filmu ?Thor: Mroczny Świat? z pewnością spotęgują uderzające wprost z sufitu błyski piorunów oraz nowoczesna technologia 3D. ?Widzów, którzy wybiorą się na ?Thor: Mroczny Świat? do sali Škoda 4DX?, czeka niesamowita przygoda. Kolejna cześć kultowego komiksu Marvella dosłownie porwie widzów w wir walki o przyszłość Ziemi. Zapraszamy do sali Škoda 4DX? - tam filmowa fikcja stanie się rzeczywistością!? ? zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Filmowe sceny ?Thor: Mroczny Świat? urealniają efekty specjalne umieszczone w aktywnych fotelach. Dzięki unikalnemu systemowi dyfuzorów, widzowie fizycznie poczują deszcz na twarzy i wspólnie z Thorem poznają zapach zwycięstwa. Widz wszystkimi swoimi zmysłami doświadcza potęgi huraganu, powiewu delikatnego, wiosennego wiatru, opadającego pyłu eksplozji. Technologia 4DX?sprawia, że każdy film nabiera zupełnie nowego, głębszego znaczenia. Widzowie mogą liczyć na około 24 rodzaje efektów specjalnych! Kino Škoda 4DX? gwarantuje emocje na najwyższym poziomie!

Premiera filmu ?Thor: Mroczny Świat? zagości na ekranie sali Škoda 4DX? oraz IMAX i Cinema City już 8 listopada. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl/4dx, www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Z uwagi na wymiar doznań nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, osobom starszym, widzom ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, osobom z chorobą lokomocyjną, osobom chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz