Superbohaterowie Cinema City

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. W tym roku warto zaplanować coś, co sprawi, że Twoja pociecha poczuje się wyjątkowo - zupełnie jak Superbohater! Na profilu marki Cinema City na Facebooku trwa konkurs ?Superbohater to ja?. Wyślij zdjęcie dziecka dzięki specjalnej aplikacji Superbohater to ja!, a wyjątkowy 1 czerwca zapamiętacie na długo.

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto w życiu każdej rodziny. Warto tworzyć piękne wspomnienia i postarać się, aby dzieci wspominały je jeszcze wiele tygodni później. Z tej okazji, Cinema City przygotowało konkurs.

Na profilu marki na Facebooku znajduje się specjalna aplikacja: do 20 maja należy wgrać do niej zdjęcie swojej pociechy ucharakteryzowanej na filmowego bohatera. Zdjęcia poddane będą głosowaniu internautów. Spośród najlepiej ocenionych przez użytkowników facebooka zdjęć, jury wybierze zwycięskie fotografie. Nagrodą będzie umieszczenie ich na kubkach, w których sprzedawany jest wyśmienity popcorn w kinach Cinema City w całej Polsce. Limitowaną edycję z wizerunkiem najmłodszych będzie można zdobyć od 31 maja do wyczerpania zapasów. Wszyscy ci, których zdjęcie znajdzie się na opakowaniach, będą mogli odebrać pyszny popcorn za darmo, a kubek ze swoim wizerunkiem dostaną na pamiątkę!

Ponadto, w weekend 31 maja ? 1 czerwca we wszystkich 31 kinach Cinema City w całej Polsce będą prowadzone super animacje dla najmłodszych.

Super Partnerem akcji jest Chupa Chups.

Więcej szczegółów na stronie http://cinema-city.pl oraz na profilu Cinema City na portalu Facebook: https://www.facebook.com/CinemaCityPoland .


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz