Super konkurs i komediowy seans w kwietniowym Kinie Kobiet w sieci kin Helios!

Kina Helios w całej Polsce zapraszają wszystkie Panie do udziału w wyjątkowym konkursie Kina Kobiet, w którym wygrać można CROSSOVER Fiat 500X! Wystarczy wysłać kreatywne nagranie kobiecego parkowania ?kopertą? oraz potwierdzenie zakupu trzech biletów na Kino Kobiet!

W kwietniu Helios zaprasza na kolejną odsłonę tego cyklu dla Pań! Już 20, 22 lub 23 kwietnia (w zależności od kina) na specjalnych seansach Kina Kobiet zobaczyć będzie można przewrotną komedię ?Dumni i wściekli?.

Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym! Czy padną najgorsze obelgi i posypią się zęby? Czy jedni i drudzy będą potrafili podać sobie pomocną dłoń? Na te pytania odpowiedzi udziela właśnie ten wyjątkowy film w gwiazdorskiej obsadzie!

Spotkania Kina Kobiet to oczywiście nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim miłe chwile wytchnienia, spędzone w miłym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a także pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków, a teraz nawet modnego Fiata 500X!

Szczegółowe informacje dotyczące seansów we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios oraz galerie zdjęć z poprzednich spotkań w ramach cyklu Kino Kobiet można znaleźć na stronie: facebook.com/KinoKobiet.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz