Super Kobiety Cinema City na 8 marca

Super Kobiety Cinema City na 8 marca

Podobnie jak największa gwiazda filmowa, w swoim życiu wcielasz się w różne role. Możesz być szczęśliwą panią domu, szaloną bizneswoman, a przy tym ? romantyczką z pazurem lub buntowniczką z wyboru. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet sieć kin Cinema City zachęca wszystkie panie do pokazania swej prawdziwej natury. Bo oprócz tego, że jesteś wspaniałą mamą, żoną czy przyjaciółką, przede wszystkim jesteś Super Kobietą!

Żyjesz na najwyższych obrotach? Dbasz o dobro swoje i najbliższych ci osób? Twoi znajomi podkreślają Twoje dobre serce i otwarty umysł? To zawsze do Ciebie należy ostatnie słowo? Niezależnie od sytuacji i Twojego podejścia do życia, jedno jest pewne ? zasługujesz na miano Super Kobiety! Każdego dnia odgrywasz szereg ról i zmagasz się z milionem zadań. Kto ? jeśli nie Ty ? dałby sobie z tym radę? W tegoroczny Dzień Kobiet podnieś odważnie głowę i wraz z Cinema City zaprezentuj światu swe kobiece podejście.

 

Już dziś przekonaj się, jaką postacią prosto z filmu jesteś, dzięki specjalnej aplikacji na profilu Cinema City na portalu Facebook. Uświadom znajomym, iż czai się w Tobie Super Buntowniczka, Super Romantyczka, Super Mama, Super Sexy lub Super Wojowniczka! Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań. Na tej podstawie wygenerowany zostanie specjalny avatar, za pomocą którego na Facebooku podkreślisz swe wyjątkowe cechy charakteru i podejście do świata. Jesteś zarówno mądra i seksowna? Romantyczna, ale z pazurem? Wojownicza, zwłaszcza w nocy? Przekonaj się o tym już teraz! Na wszystkie panie w Dniu Kobiet sieć kin Cinema City przygotowała wyjątkowe odznaki Super Kobiet do odbioru.

Aplikacja dostępna na profilu Cinema City: www.facebook.com/CinemaCityPoland

Szczegółowy repertuar kinowy na Dzień Kobiet na stronie www.cinema-city.pl .

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz