Studentka Emma Stone uwodzi Joaquina Phoenixa w polskim zwiastunie ?Nieracjonalnego mężczyzny?

Mistrz kina i geniusz komedii powraca w formie i stylu, za jaki kochają go miliony! ??Nieracjonalny mężczyzna? to jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody'ego Allena ostatnich lat? ? chwali The Hollywood Reporter, a apetyty na premierę zaostrza pełny humoru i amorów zwiastun produkcji.

Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody ? Woody Allen, powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym ?Blue Jasmine? i uwielbianym przez Polaków ?Co nas kręci, co nas podnieca?.

Fabuła ?Nieracjonalnego mężczyzny? skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. W piękną uwodzicielkę wciela się jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, zdobywczyni nominacji do Oscara, BAFTA i Złotego Globu ? Emma Stone (?Birdman?, ?Służące?).

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=wpAxArUT9zo[/youtube]

Obok nowej muzy reżysera w głównych w ?Nieracjonalnym mężczyźnie? zobaczymy trzykrotnie nominowanego do Oscara ? Joaquina Phoenixa (?Mistrz?, ?Spacer po linie?, ?Gladiator?), nominowaną do Złotego Globu ? Parker Posey (?Ostrożnie z dziewczynami?, ?Masz wiadomość?), Gary?ego Wilmesa (?Sekretne życie Waltera Mitty, ?Salt?) oraz ulubieńca nastolatków ? Jamie?ego Blackleya (?Zostań, jeśli kochasz?, ?Królewna Śnieżka i Łowca?).

NIERACJONALNY MĘŻCZYZNA w kinach od 14 sierpnia 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz