Strażnicy Galaktyki gotowi na gwiezdne wojny! ?Ratchet i Clank? skopią kilka ciał… niebieskich w polskim zwiastunie ekranizacji hitu z PlayStation.

Lasery, blastery, bajery, w tym broń ?morfująca?, która najgroźniejsze kosmiczne monstrum zamieni w potulną owieczkę. A do tego ostatni SMS do mamusi i choroba lokomocyjna przy wejściu w prędkość nadświetlną. Wszystko to i jeszcze więcej wrażeń w zwiastunie ?Ratchet i Clank? ? kinowej wersji hitu z PlayStation. Jedna z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów podbije kina i kosmos 22 kwietnia 2016 roku.

Wiosną 2016 roku na ekrany kin na całym świecie wejdzie filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów. Wyczekiwana przez miliony fanów ?ekranizacja" serii ?Ratchet i Clank? to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier ? dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak ?Artur ratuje Gwiazdkę? i oscarowe ?Gdzie jest Nemo??. Głosów bohaterom użyczyli, między innymi, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson, John Goodman i Paul Giamatti. W polskiej wersji językowej, której pełną obsadę poznamy wkrótce, Kapitan Qwark przemówi głosem Łukasza Nowickiego, pamiętnego Buzza Astrala z ?Toy Story 3?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=nqX-CzzdfQU[/youtube]

Po zdewastowaniu własnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów ? Ratchet oraz jego wierny druh Clank ? mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera ? Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.

?Ratchet i Clank? w kinach od 22 kwietnia 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz