Strach się bać! Maraton Halloween tylko w Cinema City

Zbliża się Halloween!  Jesteś pewny, że dobrze przygotowałeś się na najstraszniejsze święto roku? Specjalnie dla wszystkich fanów kina grozy Cinema City przygotowało specjalną niespodziankę ? nocny maraton horrorów, który wystartuje już 31 października o godzinie 21:00. Tym razem to widzowie decydowali o repertuarze, a bilety w cenie 23/25 zł są już dostępne w kasach kin! Najwięksi znawcy horrorów mogą także wygrać zaproszenia na stronie www.cinemacity.pl/Halloween.

Lubisz się bać? Nie straszne Ci są mrożące krew w żyłach horrory? W takim razie nie możesz przegapić nocnych Maratonów Halloween! Już 31 października 15 wybranych kin Cinema City zamieni się w prawdziwy plan filmu grozy, a wszyscy maniacy horrorów będą mogli zobaczyć najbardziej przerażające tytuły ostatnich lat wybrane w głosowaniu internetowym. Na odważnych czekają w różnych kinach m.in.: ?Kolekcjoner?, ?Nie bój się ciemności?, ?Dom snów?, ?Czwarty stopień? czy ?Udręczeni?. Zło będzie jeszcze bardziej realne i zatrważające ? aż strach się bać! Dodatkowo Cinema City zaprasza wszystkich śmiałków do udziału w konkursie ?Ucieczka z Nawiedzonego Domu?. To propozycja dla tych, którzy o horrorach wiedzą wszystko. Odpowiadając na pytania dotyczące kina grozy, internauci mogą "ratować? swoich przyjaciół z opresji i wygrywać dla nich bilety do kina. Aby zagrać wystarczy zalogować się na stronie www.cinema-city.pl/Halloween. Podejmij wyzwanie i wyprowadź przyjaciół z mrocznego labiryntu prosto na nocny maraton w Cinema City! Nocne Maratony Halloween już 31 października o 21:00 w piętnastu kinach Cinema City. Bilety w cenie 25 zł (w Cinema City Arkadia i Mokotów) oraz 23 zł do nabycia tylko w kasach kin.

Repertuar pokazów: Cinema City Arkadia: Czwarty stopień, Kolekcjoner, Nie bój się ciemności Cinema City Mokotów: Pozwól mi wejść, Udręczeni, Dom snów Cinema City Kraków Plaza: Czwarty stopień, Sierociniec, Nie bój się ciemności Cinema City Manufaktura: Czwarty stopień, Nie bój się ciemności, Dom snów Cinema City Poznań Plaza: Pozwól mi wejść, Czwarty stopień, Nie bój się ciemności Cinema City Krewetka: Wrota do piekieł, Ostatni egzorcyzm 2, Nie bój się ciemności Cinema City Katowice Punkt 44: Udręczeni, Nie bój się ciemności, Dom snów Cinema City Gliwice: Internat, Nie bój się ciemności, Dom snów Cinema City Ruda Śląska: Czwarty stopień, Ostatni egzorcyzm 2, Udręczeni Cinema City Wałbrzych: Wrota do piekieł, Udręczeni, Ostatni egzorcyzm Cinema City Toruń Plaza: Piła 3D, Dom snów, Nie bój się ciemności Cinema City Bydgoszcz: Czwarty stopień, Nie bój się ciemności, Ostatni egzorcyzm 2 Cinema City Lublin: Czwarty stopień, Nie bój się ciemności, Kolekcjoner Cinema City Częstochowa Wolność: Udręczeni, Czwarty stopień, Nie bój się ciemności Cinema City Zielona Góra: Udręczeni, Czwarty stopień, Ostatni egzorcyzm 2

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz