Starogard Gdański i Lublin rozpoczynają filmową przygodę z Cinema City!

Już 17 lipca Cinema City rozpocznie połów największych premier kinowych w Galerii Neptun. Przygodę z filmem w Starogardzie Gdańskim czas zacząć!

17 lipca Starogard Gdański zyska niepowtarzalne, nowoczesne kino Cinema City. W niedawno otwartej Galerii Neptun, kino sieci Cinema City w tym mieście zaprosi mieszkańców na pierwsze seanse. Miłośnicy najlepszej kinowej rozrywki wreszcie znajdą swoje miejsce, w którym będą mogli łowić najnowsze premiery i hity kinowe. Kino Cinema City to technologia najlepszej jakości obrazu i dźwięku, a także niezwykle wygodne fotele w 6 super nowoczesnych salach. Największe pomieszczenie posiada aż 287 miejsc dla widzów. Filmowe przeżycia nie będą już nigdy takie same, gdy kinomaniacy odwiedzą świeżo otwarte kino. Wydarzenie będzie także idealną okazją do przetestowania technologii Cinema City na najnowszych premierach i spróbowania najlepszego kinowego popcornu!

Starogard Gdański łowi premiery!

Cinema City ma wielką przyjemność zaprosić na największe filmowe wydarzenie w Starogardzie Gdańskim! Od 17 lipca sieć kin będzie wzbudzać najlepsze i najmocniejsze filmowe emocje w mieście.

Otwarcie kina Cinema City odbędzie się 17 lipca w Galerii Neptun (ulica Pomorska 7 w Starogardzie Gdańskim).

Już 10 lipca w Centrum Handlowym Atrium Felicity pojawi się nowe kino sieci Cinema City. W drugim już kinie Cinema City w Lublinie, zostanie otwarta supernowoczesna sala Škoda 4DX?, która dzięki niezwykłej kinowej technologii zabierze widzów w niezapomnianą podróż. Lublin stanie się centrum filmowej rozrywki z nowymi 9 salami kinowymi!

Cinema City dwoi się w Lublinie

Nowe kino Cinema City to nie tylko więcej premier i miejsc na seansie dla mieszkańców, ale także dodatkowe atrakcje, na które zasługują lubelscy miłośnicy kina! 10 lipca kinomaniacy z Lublina spróbują w nowo otwartym kinie Cinema City czegoś niezwykłego. Miasto wzbogaci się o kolejne 9 sal sieci kin, ale to nie wszystko! Jedną z nich będzie sala Škoda 4DX a tym samym Lublin, jako trzecie polskie miasto po Warszawie i Krakowie, będzie miał dostęp to tej niezwykłej technologii, dzięki której widzowie dosłownie ?poczują? najnowsze hity kinowe ? każdym ze zmysłów. Otwarcie kina to także nowe możliwości i jeszcze więcej filmowej rozrywki. 9 nowych sal Cinema City to nieograniczone filmowe przeżycia w najlepszej jakości dźwięku i obrazu!

Otwarcie kina oraz sali Škoda 4DX? Cinema City odbędzie się 10 lipca w centrum handlowym Atrium Felicity (aleja Wincentego Witosa 32 w Lublinie).

Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz