Star Wars Rebelianci i kosmiczny konkurs kina Helios!

Animowany serial kanału Disney XD - ?Star Wars Rebelianci? to nowy rozdział ekscytujących przygód ze świata legendarnych ?Gwiezdnych Wojen?. W związku z premierą pierwszego odcinka serii sieć kin Helios przygotowała swoim widzom konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na oficjalną premierę serialu w Londynie oraz ponad 4000 pojedynczych biletów na przedpremierowe pokazy, które odbędą się 27 września w kinach Helios w całej Polsce.

Akcja serialu ?Star Wars Rebelianci? rozgrywa się między III i IV epizodem filmowej sagi, w czasach, w których Imperium przejmuje kontrolę nad galaktyką polując na ostatnich rycerzy Jedi. Widzowie będą mieli okazję śledzić losy nowych bohaterów ? garstki rebeliantów ? i zobaczyć początki oporu wobec przemocy Imperium w przygodach pełnych akcji i humoru.

Premierze serialu towarzyszy kosmiczny konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na oficjalną premierę serialu w Londynie, lub jeden z ponad 4000 biletów na przedpremierowe pokazy w kinach Helios (27.09). Bilety na pokazy nie będą dostępne w sprzedaży tradycyjnej i będzie można je zdobyć wyłącznie poprzez udział w konkursie.

Zabawa składa się z dwóch etapów. Aby mieć szansę zdobycia wejściówki na przedpremierowy pokaz ?Star Wars Rebelianci? w jednym z kin Helios należy wysłać SMS z poprawną odpowiedzią na niezwykle proste pytanie dotyczące sagi Star Wars. Osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi będą mogły grać dalej i mieć okazję do zdobycia nagrody głównej, czyli podwójnego zaproszenia na oficjalną premierę serialu w Londynie!

Pytania konkursowe, szczegóły oraz regulamin akcji znajdują się na stronie internetowej www.helios.pl/rebelianci.

Premierowy odcinek serialu już 4 października w sobotę o godz. 9:30 na kanale DISNEY XD.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz