Stań pośrodku międzygalaktycznej wojny Autobotów!

?Transformers: Wiek Zagłady? ? pierwszy pokaz premierowy w nocy z 26/27 czerwca, godz. 00:01 we wszystkich kinach IMAX w Polsce

Nowa produkcja o przygodach wielkich robotów "Transformers: Wiek Zagłady" to wspaniałe kino akcji wspomagane przez niesamowitą technologię IMAX. Reżyser Michael Bay wykorzystał nowe cyfrowe kamery IMAX 3D, które jeszcze bardziej zwiększyły możliwości realizacyjne, a widzom dostarczą niezapomnianych wrażeń już w nocy z 26 na 27 czerwca!

Jeszcze więcej kina "Transformers: Wiek Zagłady" jest jednym z największych przedsięwzięć filmowych w dziedzinie efektów specjalnych, jakie zobaczymy w tym roku na ekranach kin. Niezwykła, unowocześniona technologia kamer IMAX 3D pozwoliła twórcom na jeszcze dokładniejsze i głębsze pokazanie akcji. Sceny, które zostały nakręcone za ich pomocą to spektakularne pościgi, pojedynki i ujęcia z lotu helikoptera. W kinie IMAX widzowie nie tylko doświadczą fantastycznych, jeszcze lepszych trójwymiarowych efektów specjalnych, ale i będą mogli zobaczyć rozszerzone kadry niedostępne w tradycyjnych wersjach filmu. Więcej szczegółów na temat nowych cyfrowych kamer IMAX 3D można znaleźć na stronie www.cinema-city.pl/Transformers-Wiek-zaglady.

Noc z Transformers Dla prawdziwych fanów ekipy Optimusa mamy nie lada gratkę! Tuż po światowej premierze, w nocy z 26 na 27 czerwca o godz. 00:01 we wszystkich kinach IMAX w Polsce, odbędą się premierowe pokazy "Transformers: Wiek zagłady" 3D z napisami! Bilety można nabyć przez stronę internetową www.cinema-city.pl lub aplikację mobilną na systemy Android i iOS. Największe wyzwanie Optimusa Prime?a właśnie zbliża się do Ziemi!

Regularne pokazy filmu "Transformers: Wiek Zagłady" odbędą się w kinach IMAX (Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź) od 27 czerwca.

Film "Transformers: Wiek Zagłady" będzie można zobaczyć również we wszystkich 31 kinach Cinema City w 3D od 27 czerwca.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz