Stań pomiędzy potężnymi rasami robotów w Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia!

W czwartej odsłonie wspaniałej sagi o potężnych Transformersach, poznacie zupełnie nowy rozdział ich historii i zobaczycie jeszcze więcej efektów specjalnych. Tym razem to ludzie zapolują na swoich stalowych obrońców, nie wiedząc, że Ziemia sama w sobie stanie się celem dla dużo groźniejszego wroga. Michael Bay stworzył wizualny majstersztyk, który dosłownie poczujecie na własnej skórze w technologii 4DX.

Nowy wymiar przygody science-fiction Transformers to nie tylko zabawki, ale także element popkultury, który już na dobre zadomowił się w filmowym świecie. Dzięki produkcjom Michaela Baya oraz zaawansowanej technologii komputerowej, słynne roboty nabrały niezwykłego charakteru. Kolejna już część sagi ? Transformers: Wiek Zagłady ? wejdzie do kin z nieprawdopodobnym rozmachem. Dzięki technologii Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia walki robotów i wszystkie zastosowane efekty specjalne zabiorą Was w wyjątkową podróż do centrum międzygalaktycznego konfliktu, który będziecie mogli poczuć! Każde tąpnięcie Grimlocka poruszy Waszym fotelem, a brawurowa jazda z Bumblebee rozwieje Wam włosy podmuchami wiatru. Kiedy Transformersy sięgną po swoją zabójczą broń, efekty świetlne błysną światłem działa laserowego, a pogorzelisko po walce poczujecie za sprawą bodźców zapachowych. Detale kosmicznych maszyn jeszcze nigdy nie były tak dokładne, a ich transformacje tak płynne i wyraźne. Transformers: Wiek Zagłady to przełom w technice komputerowej i montażu filmowym, który musicie zobaczyć na największym kinowym ekranie!

?Chyba znaleźliśmy Transformera?? W czwartej części nie ujrzycie już Sama Witwicky, ani jego pięknej dziewczyny. Nowym wybrańcem robotów będzie zwykły mechanik (Mark Wahlberg), który przez przypadek odpali starą ciężarówkę. Ta zdezelowana maszyna to ostatni Prime, czyli przywódca Autobotów: Optimus. Tuż po uruchomieniu matrycy robota, w warsztacie pojawią się służby wywiadowcze i porwą córkę głównego bohatera, a Prime odbierze sygnał, iż coś potężnego nadlatuje w kierunku Ziemi.

Długo oczekiwana produkcja Czwarta część przygód Autobotów jest jednym z najbardziej oczekiwanych blockbusterów w tym roku. W obrazie dostrzeżecie co najmniej 3 gatunki robotów i wiele modeli zaprojektowanych specjalnie na potrzeby filmu. Tę bogatą wizualnie produkcje technologia kinowa w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia wyniesie na jeszcze wyższy poziom już 27 czerwca!

Pokazy filmu Transformers: Wiek Zagłady odbędą się w kinach IMAX (Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź) od 27 czerwca.

Film Transformers: Wiek Zagłady będzie można zobaczyć również we wszystkich 31 kinach Cinema City w 3D od 27 czerwca.

Źródło: informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz