Spotkanie z twórcami filmu ?Kamienie na szaniec?

Już w najbliższy piątek, 14 marca, zapraszamy do warszawskiej Galerii Kordegarda na spotkanie z twórcami filmu ?Kamienie na szaniec? oraz finisaż wystawy poświęconej tej głośnej produkcji.

W najbliższy piątek w Galerii Kordegarda pojawią się twórcy filmu ?Kamienie na szaniec? ? reżyser Robert Gliński oraz aktorzy: wcielający się w rolę ?Rudego? Tomasz Ziętek i odtwórczyni postaci ?Hali Glińskiej? Sandra Staniszewska. Będzie to niepowtarzalna i jedyna okazja by porozmawiać z nimi o produkcji, zdobyć autografy oraz wziąć udział w wyjątkowym konkursie z wiedzy o filmie. Na zwycięzców czekają wyjątkowe, filmowe gadżety. Pierwsze 50 osób, które przyjdzie na spotkanie z twórcami, otrzyma plakat filmowy.

Finisaż wystawy ?Kamienie na szaniec w reżyserii Roberta Glińskiego na fotografiach Marcina Makowskiego? odbędzie się 14.03 (piątek) o godz. 17:00.

Wystawa ?Kamienie na szaniec w reżyserii Roberta Glińskiego na fotografiach Marcina Makowskiego? w Kordegardzie dostępna jest dla zwiedzających od 21 lutego. Ze względu na duże zainteresowanie, planowana na dwa tygodnie ekspozycja, została przedłużona o dodatkowy tydzień i jest dostępna dla zwiedzających do 15 marca, do godziny 15.00.

Wystawa ?Kamienie na szaniec w reżyserii Roberta Glińskiego na fotografiach Marcina Makowskiego? składa się ze zdjęć, które powstały podczas kręcenia filmu oraz kadrów filmowych. Autorem fotografii jest Marcin Makowski, który towarzyszył produkcji od pierwszego ?klapsa?. Na tych kilkudziesięciu zdjęciach ujął pracę wszystkich zespołów - począwszy od reżyserskiego a skończywszy na dyżurnych planu. Praca przy ?Kamienie na szaniec? to kolejna, filmowa przygoda Makowskiego - fotograf ma na swoim koncie pracę przy takich produkcjach jak: ?Jack Strong? Władysława Pasikowskiego, ?Bilet na księżyc? Jacka Bromskiego czy ?Wałęsa. Człowiek z nadziei? Andrzeja Wajdy.

Galeria Kordegarda, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz