Spotkanie z ?Grecką mozaiką? w kinie Atlantic

cygler

Dom Wydawniczy Rebis oraz Kino Atlantic zapraszają na spotkanie z

Hanną Cygler

poświęcone książce

?Grecka mozaika?

Czwartek 13 marca godz. 18.00

Spotkanie połączone będzie z projekcją filmu

?Moja wielka grecka wycieczka?

Prowadzenie spotkania Justyna Dżbik.

   

O książce:

Korfu, lato 2010 roku. Spokój Jannisa Kassalisa mąci pojawienie się tajemniczej, młodej Polki. Dziewczyna ma podstawy podejrzewać, że jest jego córką? Choć obojgu trudno odnaleźć się w nowej sytuacji, po przełamaniu początkowej nieufności nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Jannis stopniowo wyjawia Ninie swą przeszłość i kolejne rodzinne tajemnice. Co wyniknie z tego niezwykłego spotkania? Przeznaczenie bywa przewrotne i wiedzą o tym zwłaszcza Grecy?

Hanna Cygler zaprasza czytelnika na kolejną pasjonującą przygodę, podczas której na przestrzeni lat przemierzy Grecję i Bieszczady, Kraków, Gdańsk, Londyn i Nowy Jork. Przygodę, w której wątki historyczne splecione będą z miłosnymi i sensacyjnymi, a z bohaterami jak zwykle trudno się będzie rozstać.

Zgłoszenia na spotkanie:

Aby wziąć udział w spotkaniu 13 marca należy zgłosić chęć uczestnictwa do wtorku 11 marca na adres kontakt@entropiaslowa.pl . Mamy do rozdania 10 podwójnych zaproszeń. Każdy mail zostanie przez nas potwierdzony. Liczba miejsc ograniczona!


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz