Spotkanie z cyklu Made in Poland: Tomasz Schuchardt na festiwalu Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane

Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy Orange Kino Letnie Sopot ? Zakopane zaprasza na kolejne, otwarte dla publiczności, spotkanie z gwiazdami polskiego kina w ramach czwartkowych projekcji tematycznych ?Made in Poland?.

Fot.Michał Opala

Już 11 sierpnia gośćmi festiwalowej kawiarni Koło Molo w Sopocie będą: aktor Tomasz Schuchardt, grający jedną z głównych ról w filmie ?Chemia? w reż. Bartosza Prokopowicza oraz Katarzyna Sarnowska - producentka i scenarzystka tego poruszającego filmu inspirowanego życiem samego reżysera. Spotkanie o godzinie 18.00 w kawiarni festiwalowej Koło Molo poprowadzi Anna Maruszeczko ? dziennikarka radiowa i telewizyjna, felietonistka, redaktorka naczelna magazynu Uroda Życia.

Tomasz Schuchardt urodził się w Starogardzie Gdańskim i przez część życia związany był z Trójmiastem. To jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, obsadzany głownie w rolach bohaterów niepokornych i o silnym charakterze. Zagrał Fokusa - członka legendarnej grupy Paktofonika w filmie ?Jestem Bogiem? i porucznika Franciszka ?Kobrę? w filmie ?Miasto 44?. W 2010 roku otrzymał nagrodę za główną rolę męską w filmie ?Chrzest? Marcina Wrony na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

W dniu spotkania film ?Chemia?, zostanie pokazany w ramach festiwalowego cyklu ?Made in Poland? w kinach letnich w Sopocie, Zakopanem i Giżycku.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorem oraz na wieczorne projekcje filmowe. Orange Kino Letnie to codzienne projekcje najciekawszych filmów oraz moc atrakcji przez całe wakacje. Na wszystkie wydarzenia i projekcje w ramach festiwalu wstęp wolny! Dokładny repertuar na stronie: www.orangekinoletnie.wp.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz