Spotkania ze Świętym Mikołajem w Kinie Praha!

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Spotkania ze Świętym Mikołajem w ramach cyklu ?Praha dzieciom-poranki artystyczno-filmowe? w Kinie Praha! Czeka na Was mnóstwo świątecznej zabawy!

Kino Praha specjalnie dla najmłodszych przygotowało świąteczne pokazy filmowe i mnóstwo mikołajkowej zabawy. Zapraszamy w dniach: 6,7,14 oraz 21 grudnia na niezapomniane mikołajki! W repertuarze znajdą się m.in.: ?Gdzie jest Mikołaj??, ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę?, ?Piorun i magiczny dom?, ?Wielka Szóstka? oraz ?Kacper i Emma ? ferie zimowe?.

Po projekcjach filmowych zapraszamy na Spotkania ze Świętym Mikołajem, który w specjalnie zaaranżowanym świątecznym kąciku, w towarzystwie Śnieżynek spotka się z dziećmi i wysłucha ich świątecznych życzeń. Na najmłodszych czekają liczne gry i zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, pisanie listów, a to wszystko w świątecznej niezapomnianej atmosferze! Przed Nami mnóstwo świetnej zabawy! Nie może Was zabraknąć! Spotkania będą się odbywać w ramach cyklu ?Praha dzieciom ? poranki artystyczno-filmowe?.

Zapraszamy na Spotkania ze Świętym Mikołajem w Kinie Praha! Cena biletu na ?Praha dzieciom - poranki artystyczno-filmowe? - 15 zł

PROGRAM: 6 grudnia, sobota godz.10.00 ? pokazy bajek wg repertuaru godz. 11.30-14.30 ? spotkanie ze Świętym Mikołajem

7 grudnia, niedziela godz.10.00 ? pokazy bajek wg repertuaru godz. 11.30-14.30 ? spotkanie ze Świętym Mikołajem

14 grudnia, niedziela godz.10.00 ? pokazy bajek wg repertuaru godz. 11.30-14.30 ? spotkanie ze Świętym Mikołajem

21 grudnia, niedziela godz.10.00 ? pokazy bajek wg repertuaru godz. 11.30-14.30 ? spotkanie ze Świętym Mikołajem

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz