Spotkaj się z Pingwinami z Madagaskaru w Łodzi i Gdańsku!

Czy wiesz kto wchodzi w skład najbardziej elitarnej grupy tajnych agentów na świecie? Kto lubi przygody? Potrafi zrobić coś z niczego i ma miliony wielbicieli na całym globie? Aby poznać historię najwspanialszych szpiegów wszech czasów nie musisz grzebać w archiwach.Przygotuj się na niezapomnianą i pełną humoru przygodę. Do akcji znów wkraczają asy wywiadu: Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper.

Każde dziecko marzy aby być tajnym agentem. Teraz jest niepowtarzalna szansa, aby zmierzyć się z pragnieniami i przygotować do kolejnej misji ratowania świata. Wstąpcie do wyjątkowej grupy wywiadowczej. Dzięki improwizacji i umiejętnościom naszych bohaterów, których pozazdrościłby sam McGyver, Pingwiny wylądują w kilku miastach Polski. Przeszkolą i przygotują, do styczniowej premiery filmu ?Pingwiny z Madagaskaru? wszystkich chętnych.

Każdy może wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu na asów wywiadu. Zapewnić sobie doskonałą rozrywkę wypełnioną akcją, humorem i pomysłami, które zachwycą wszystkich miłośników Kowalskiego, Szeregowego, Rico i Skippera.

Szkolenia odbędą się:

w Łodzi ? 17 stycznia (sobota), Galeria Manufaktura, od godz. 12.00 do godz. 19.00,

w Gdańsku ? 18 stycznia (niedziela), Galeria Bałtycka, od godz. 12.00 do godz. 19.00,

Udział w spotkaniu to jedyna okazja aby nabyć umiejętności, które powstrzymają siły zagrażające światu. To możliwość wstąpienia do tajemniczej organizacji działającej pod kryptonimem Północny Wiatr, stawienia czoła złoczyńcy o imieniu dr Oktawiusz Mackiewicz, który planuje zniszczyć nasz świat oraz nauczenia się:

- jak ślizgać się po betonie i zmontować poduszkowiec z dętki od traktora, dmuchawy do liści, kasku, peleryny i wentylatora, na którym można        usiąść i poślizgać się? - jak zrobić super buty, w których można chodzić po jajach nie tłukąc ich? - jak zrobić napęd rakietowy z niczego? - jak wcisnąć jajka do szklanej butelki, nie niszcząc ich? - jak zniszczyć tajne dane przy pomocy kuchenki mikrofalowej? - jak byś szybszym od dźwięku? - jak zbudować wielkie, niesamowite urządzenia z kilku akcesoriów?

Dodatkowo uczestnicy będą mogli zmierzyć się na torze przeszkód Kowalskiego, czy oddać się odlotowym skokom na pingwinim dmuchańcu w strefie Szeregowego. Nie zabraknie też innych filmowych atrakcji: kolorowanek, quizów ? i konkursów zręcznościowych dla całych rodzin. Do grona niezwyciężonych komandosów będą mogli dołączyć również rodzice. Nic prostszego, wystarczy przyjść.

Szach mat i cześć. Jesteście w drużynie Pingwinów.

Najnowsza komedia animowana ?Pingwiny z Madagaskaru? w kinach od 30 stycznia 2015 .

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz