„Spódnice w górę” – październikowe Kino Kobiet w kinach Helios!

Już w październiku we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios odbędą się spotkania z cyklu Kino Kobiet, na które zaproszone są Panie i tylko? Panie! Na ekranach zostanie wyświetlona zachwycająca komedia ?Spódnice w górę!?, a w niej najsłynniejsze i najpiękniejsze Francuzki świata!

?Spódnice w górę!? to film stworzony przez kobiety, o kobietach - dla kobiet a także dla mężczyzn, którzy ich pożądają. Szalone romanse, bardzo burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, kobieca przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście bardzo pięknych kobiet, z których każda jest zupełnie inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy?

Kino Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim miła chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a także świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia wielu atrakcyjnych nagród! Tak będzie oczywiście także tym razem.

Kolejna odsłona Kina Kobiet będzie miała miejsce w dniach 6, 8 oraz 9 października (poszczególne daty seansów zależne są od danego kina).Bilety można nabywać bezpośrednio w kasach kin Helios, jak również na stronie internetowej www.helios.pl.

Na seanse z cyklu Kino Kobiet nie obowiązuje rezerwacja miejsc. Są to pokazy specjalne, na których nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne ani Vouchery. Szczegółowe informacje dotyczące cyklu oraz galerie zdjęć z poprzednich edycji można zobaczyć na: www.facebook.com/KinoKobiet.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz