Spektakularny ?Hercules? w sieci kin Helios!

Już od najbliższego piątku, 25 lipca na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios zagości ?Hercules? - wielkie widowisko przygodowe, porównywane do słynnych ?300?! Zapraszamy na premierowe pokazy najnowszego filmu akcji, z którym widzowie przeniosą się do czasów mitycznych!

Film opowiada historię udręczonego półboga ? Herkulesa, który błąka się po świecie. Syn potężnego Zeusa przez całe życie nie zaznał nic prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu legendarnych prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitewnym zmaganiom?

Doświadczony reżyser i producent Brett Ratner zaproponował nowe odczytanie mitu, zainspirowane słynnym komiksem. Zdaniem twórców nowy Herkules to heros o boskich mocach, ale ludzkim sercu, przeżywający wahania i dylematy. Swe legendarne dokonania dyskontuje, stając na czele grupy wędrownych wojowników. Ma szansę zakończyć krwawą wojnę domową w Tracji, lecz jego przeciwnicy są potężni, bezwzględni i podstępni?

Przy okazji pierwszych seansów zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można podwójne zaproszenia na pokazy w dowolnie wybranym kinie sieci Helios! Zapraszamy do śledzenia najświeższych informacji pod adresem: www.facebook.com/HeliosPolska.

Zobacz jak udręczona dusza półboga błąka się po świecie i poznaj ziemię sprzed tysięcy lat! Zapraszamy na pokazy do kin sieci Helios w całej Polsce, już od 25 lipca 2014! Terminy seansów oraz szczegółowe informacje na temat repertuaru dostępne są na stronie www.helios.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz