Spektakularna wojna Bogów!

Pierwsza wysokobudżetowa (prawie 130mln USD) adaptacja egipskiej mitologii od czasów Gwiezdnych Wrót z fabułą oraz obsadą nawiązującą do sukcesu Gry o tron trafi na ekrany kin już 26 lutego 2016.

W rolach głównych m.in. Gerard Butler jako bezwzględny Set, Nikolaj Coster-Waldau jako wszechmocny Horus oraz Geoffrey Rush jako potężny Ra. Historia złodzieja, który przyłączając się do mitycznego Boga Horusa, wyrusza w pełną niebezpiecznych przygód podróż przez Egipt. Czy zapomniany Bóg i zwyczajny śmiertelnik ocalą świat i są jedyną nadzieją ludzkości?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=5d0o9ip7aW0[/youtube]

Gerard Butler jako Set, Bóg pustyni. Jego niezaspokojone pragnienie władzy pochłonie cały Egipt.

Brenton Thwaites jako Bek, Złodziej legendy Nie ma rzeczy, której nie potrafiłby ukraść.

Elodie Yung jest Hathor, Bogini miłości. Nikt, zarówno Bóg jak i człowiek, nie może jej się oprzeć.

Nikolaj Coster-Waldau jako Horus, Bóg niebios. Przeznaczenie czeka.

Courtney Eaton jako Zaya, Piękność Nilu. Nawet Bogowie nie przestają kochać.

Chadwick Boseman jako Toth, Bóg mądrości. Nie ma potężniejszej broni niż wiedza.

Bogowie Egiptu Premiera: 26 luty 2016

Zrealizowane z rozmachem epickie widowisko producentów ?Starcia Tytanów? i ?Grawitacji?, ożywiające mroczną mitologię starożytnego Egiptu!

Magia, mityczne istoty, bogowie i herosi zaludniają pałace i piramidy dorzecza Nilu w tej pełnej akcji i tajemnic opowieści czerpiącej z najstarszego dziedzictwa ludzkości.

SET, bezwzględny bóg ciemności, siłą i podstępem przejmuje egipski tron. Faraon ginie, kapłani są bezsilni, a zwykli ludzie stają się niewolnikami. Tylko garstka buntowników stawia czoła uzurpatorowi, by ocalić imperium. Na ich czele staje bohaterski śmiertelnik BEK, który z pomocą potężnego i miłosiernego boga HORUSA wyrusza w zaświaty i do samych niebios, by tam odnaleźć i pokonać SETA i jego hordy. Tak rozpoczyna się pełna niezwykłych przygód, magii i poświęceń krucjata śmiertelnika i boga w obronie naszego świata.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz