Spędź wieczór w starożytnej Grecji. Maraton ?300? w Cinema City

 Spędź wieczór w starożytnej Grecji

Maraton 300 w Cinema City!

Zobacz genezę tajemnicy władzy Kserksesa i wynik wojny persko-greckiej jeszcze przed polską premierą! Cinema City w nocy z 6 na 7 marca zaprasza na maratony filmowe ekranizacji 300, podczas których zaprezentowane zostaną obie części ekranizacji komiksów Franka Millera.

Ponad 3,5h akcji!

Premiera ?300: Początek Imperium? odbędzie się już 7 marca. Jednak specjalnie dla fanów mocnych wrażeń, jak również greckiej historii, Cinema City przygotowało wyjątkowy maraton filmowy. Dzień przed polskimi oficjalnymi pokazami, w kinach sieci będzie można obejrzeć obie produkcje ? ?300? i ?300: Początek Imperium?. W ciągu tego wyjątkowego wieczoru zobaczycie jedno z największych wydarzeń militarnych w historii ? wzbogacone o wspaniałą interpretację autora komiksów, na których oparte zostały produkcje. W pierwszej części ?300? pojawią się takie gwiazdy jak Gerard Butler (Prawo Zemsty), Michael Fassbender (Zniewolony) i Peter Mensah (Spartacus). Sequel tej greckiej legendy czyli 300: Początek Legendy to kolejne znakomite nazwiska: Sullivan Stapleton (Strike Back), Eva Green (Penny Dreadful) i Lena Headey (Gra o Tron). W postać Kserksesa wciela się zaś elektryzujący Rodrigo Santoro.

Legenda Leonidasa

Zanim Hellada zdecydowała się na wojnę z Persami, sprawiedliwy król Leonidas bronił Sparty w Gorących Wrotach (Termopile) ze swoimi 300 najlepszymi wojownikami. Mimo że wszyscy zginęli ? legenda przeżyła. W drugim rozdziale bohaterskiej walki wojownicy ruszają by odeprzeć najazd zjednoczonej już Grecji, pod wodzą pogrążonej w żałobie spartańskiej królowej Gorgo i dowódcy ateńskiego Temistoklesa. Maraton filmowy w Cinema City poprowadzi widzów od kuluarów władzy, aż po sam front największych bitew w historii starożytnego świata!

W sieci kin Cinema City maraton filmowy 300 (w wersji 2D) i 300: Początek Imperium (w wersji 3D) już 6 marca, start o godzinie 21:45! Bilety w cenie 26 zł (do filmu 3D zostanie doliczona dopłata 3D).

Maratony odbędą się w kinach Cinema City: Kraków Plaza, Kraków Bonarka, Katowice Punkt 44, Częstochowa Wolność, Gdańsk Krewetka, Wrocław Korona, Toruń Plaza, Łódź Manufaktura, Poznań Plaza, Gliwice, Lublin, Bydgoszcz, Rybnik, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zielona Góra, Bielsko-Biała, Wałbrzych, Bytom.

Premiera filmu ?300: Początek Imperium? również od 7 marca na ekranach kin IMAX (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) oraz w Cinema City w całej Polsce.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz