Specjalne pokazy filmu ?Smak curry? w ramach 5. kuchnia+ food film fest

W dniach 22-24 listopada w 4 polskich miastach (Warszawa, Wrocław, Poznań i Gdańsk) odbędzie się 5. edycja przeglądu filmów kulinarnych 5. kuchnia+ food film fest, organizowanego przez kanał kulinarny kuchnia+. Festiwal zamkną specjalne pokazy indyjskiego filmu ?Smak curry?, niezwykłej historii dwojga ludzi, którzy pragną nadać swemu życiu odrobinę smaku.

Pokazy filmu ?Smak curry? w ramach 5. kuchnia+ food film fest: 24 listopada, godz. 20:00

Kino Kultura, Warszawa Kino Nowe Horyzonty, Wrocław Kino Muza, Poznań Kino Neptun, Gdańsk Bilety w cenie 18 zł do nabycia w kasach kin.

Życie w Indiach jest jak hinduskie jedzenie ? bogate w aromaty, smaki i kolory. Gdy wskutek kulinarnej pomyłki losy dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się splotą, miłość okaże się dla nich najlepszą przyprawą.

Ila, wciąż młoda i piękna gospodyni domowa, postanawia dodać trochę koloru swemu bezbarwnemu małżeństwu ? zgodnie z maksymą ?przez żołądek do serca?. Kobieta ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, przyspieszy bicie serca jej wiecznie nieobecnego męża. Specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do niego do biura, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny. Podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia Ila wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale też liścik. Wieczorem dostaje od nieznajomego odpowiedź?

Tak rozpoczyna się pełna subtelnych emocji historia dwojga ludzi, pragnących nadać życiu odrobinę smaku.

W kinach od 28 lutego 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz