Sophie Marceau gotowa na namiętny pocałunek na polskim plakacie ?Pożądania?

Zjawiskowo piękna Sophie Marceau i gwiazda hitu ?Nietykalni? ? François Cluzet, to para aktorów, która wystąpiła w filmie ?Pożądanie? Lisy Azuelos.

?Żeby historia nigdy się nie skończyła, nie może się nigdy zacząć? ? to słowa, które wypowiada postać grana przez François Cluzeta w nowym filmie Lisy Azuelos pt.: ?Pożądanie?. Aktor ten, doskonale znany polskiej publiczności z roli milionera w hicie ?Nietykalni?, będzie musiał zmierzyć się z olbrzymią pokusą. Postać, w którą wciela się Cluzet, spotka na swojej drodze piękną pisarkę (w tej roli zjawiskowa Sophie Marceau). Czy zaczną wspólną historię i pozwolą ponieść się drzemiącemu w nich pożądaniu? Czy może pozostaną przy swoich odrębnych i bezpiecznych życiowych drogach? Jedno jest pewne ? są bardzo blisko granicy, za którą zmienia się wszystko.

Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu ?Nietykalni? i zdobywca francuskiego Oscara (Cezar dla Najlepszego aktora za film ?Nie mów nikomu?) François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia.

Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna wchodzeniu w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

?Pożądanie? w kinach od 18 lipca

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz