Sonia Bohosiewicz niczym matka chrzestna punk rocka! Aktorka śpiewa utwór „Zimna jak lód”

 

Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen. Podobnie jak matka chrzestna punk rocka, zaśpiewała także kilka piosenek. Ciesząc się z sukcesu ?Krasnoludków? prezentujemy jedną z nich. Utwór ?Zimna jak lód? udowadnia, że biada temu, kto nieopatrznie nastąpił na odcisk lodowej wiedźmie!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=3N_aUvl0dhM[/youtube]

Powiedzieć, że Sonia Bohosiewicz (pamiętna kotka Marlenka z ?Pioruna?) to dubbingowy supertalent, to nic nie powiedzieć. Wystarczył szybki rekonesans, rozmowa z reżyserem, łyk kawy i już sympatyczna aktorka mogła przeobrazić się w lodową wiedźmę, siejącą zamęt w Zamku Fantabularasa.

?Voldemorta to paskudna mistrzyni czarnej magii, która ma na podorędziu smoka i nie zawaha się go użyć? ? mówi Bohosiewicz. W roli i głosie czarownicy aktorka brawurowo zastąpiła samą Ninę Hagen, nie tylko dubbingując, ale również śpiewając utwory punkowej legendy. W efekcie za sprawą ?Krasnoludków?, w polskim dubbingu, narodził się charyzmatyczny czarny charakter, który można śmiało stanąć obok takich sław ?ciemnej strony mocy?, jak Cruella de Vil czy złowroga Diabolina!

?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? już w kinach!

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz