Sonia Bohosiewicz dołączyła do „Gangu Wiewióra”!

Obsada "Gangu Wiewióra" powiększyła się o kolejną gwiazdę. Już 4 lipca w polskich kinach będzie można usłyszeć Sonię Bohosiewicz, która wcieliła się w rolę suczki Perły.

Perła jest groźnie wyglądającym mopsem. Należy do szefa szajki planującej skok na bank. Suczka sprawia wrażenie niebezpiecznej, jednak w rzeczywistości okazuje się potulnym zwierzakiem. Praca w studiu dubbingowym to dla aktora nowe doświadczenie, a przede wszystkim możliwość pojawienia się w miejscach i sytuacjach, których trudno doświadczyć w filmach nieanimowanych. ?Największym atutem pracy przy dubbingu jest możliwość przenoszenia się w świat dziecięcej fantazji. Można tam spotkać wiele zwierząt i postaci, których nie spotyka się na co dzień w życiu. A przeżywanie przygód razem z bohaterem filmu jest świetną zabawą.? ? skomentowała swój udział w nagraniu Sonia Bohosiewicz.

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra ? nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz