Sofía Vergara apetyczna jak nigdy! Kolumbijska piękność w kulinarnej komedii ?Szef?

Wczoraj 42. urodziny świętowała najlepiej zarabiająca aktorka telewizyjna świata ? latynoska piękność Sofía Vergara. Kolumbijska gwiazda, której przychody wycenia się na 30 milionów dolarów rocznie, wciąż skutecznie przyciąga Polaków na seanse ?Casanovy po przejściach?. 25 lipca zaś zaprezentuje się widzom w kolejnej produkcji, czyli najnowszym filmie twórcy ?Iron Man? o tytule ?Szef?.

W określanym ?najlepszą komedią kulinarną ostatniej dekady? (Food&Wine Magazine) ?Szefie? aktorka wcieliła się w Inez, ex-żonę szefa kuchni renomowanej restauracji. Jon Favreau przyznaje, że pisał tę rolę z myślą o Vergarze, byłej modelce: ?Moim zdaniem, bez trudu można sobie wyobrazić związek pomiędzy kobietą o urodzie Sofíi i szefem kuchni. W końcu współcześni znani kucharze mają status gwiazd rocka.?

Dla Vergary możliwość zagrania w ?Szefie? była okazją, której nie potrafiła się oprzeć. ?Powiedziałam ?tak? jeszcze zanim przeczytałam scenariusz? ? wyznaje aktorka. ? ?Od bardzo dawna chciałam zagrać w filmie reżyserowanym przez Jona. Dołączenie do filmu, na podstawie jego scenariusza, w jego reżyserii i z jego udziałem aktorskim zapowiadało się na ekscytującą przygodę.?

Vergara rozpoczęła swoją karierę w wieku 17 lat, odkryta przez modowego fotografa w trakcie spaceru po plaży. Z show-biznesem związała się jako modelka, a w 1995 została prowadzącą podróżniczego programu Fuera de Serie. Prawdziwy przełom przyniósł rok 2009 i występ w przebojowym serialu ?Współczesna rodzina?. Rola Glorii Delgado-Pritchett w komediowym hicie ABC dała Vergarze ogromną popularność oraz nominacje do Złotego Globu, Emmy i nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych. Billboard i Hollywood Reporter nazwały ją jedną z ?najbardziej utalentowanych i wpływowych aktorek hiszpańskojęzycznych?.

Dziś Vergara to absolutny ?top? małego ekranu. ?Forbes? stawia ją na szczycie zestawienia najlepiej opłacanych aktorek w amerykańskiej telewizji. Swymi zarobkami deklasuje takie sławy jak Kim Kardashian, Eva Longoria czy Tina Fey. W chwilach, gdy nie pracuje na planie filmowym, Vergara zajmuje się projektowaniem ubrań, torebek i akcesoriów dla sieci K-Mart. Od trzech lat jest twarzą marek CoverGirl i Diet Pepsi, którą reklamuje wraz z Davidem Beckhamem. Jesienią tego roku aktorka wprowadzi na rynek własną kolekcję mebli pod nazwą Sofia Vergara Collection.

SZEF w kinach od 25 lipca 2014

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz