Smok Szczerbatek premierowo w kinach sieci Multikino!

Już 20 czerwca w kinach sieci Multikino premierowo, kontynuacja animowanego hitu ze studia DreamWorks sprzed czterech lat, czyli ?Jak wytresować smoka 2?. Przygody małego Wikinga będzie można zobaczyć w ramach akcji ?Rodzina do kina? Multikino i Radio ZET ? rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

?Jak wytresować smoka 2? to pierwsza z dwóch kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. W drugim rozdziale planowanej trylogii nierozłączna para musi stanąć w obronie pokoju: ocalić przyszłość ludzi i smoków przed żądnym władzy Drago. Za kamerą ?Jak wytresować smoka 2? ze studia DreamWorks ponownie stanął Dean DeBlois. Głosu postaciom użyczyli zaś m.in: Grzegorz Drojewski, Danuta Stenka, Miłogost Reczek i Julia Kamińska. Animacja wyświetlana będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji ?Rodzina do kina? Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seans filmu ?Jak wytresować smoka 2?, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz