Will Smith uczy się sztuki oszukiwania od sławnego geniusza wśród złodziei.Apollo Robbins dzieli się swoją wiedzą z producentami filmu ? Focus?

Apollo Robbins, nazywany Złodziejem Dżentelmenem, pełni funkcję konsultanta. Wymyśla i aranżuje oryginalne sztuczki do wykorzystania w filmie Warner Bros. Pictures Focus z udziałem Willa Smitha, Margot Robbie, Geralda McRaneya i Rodriga Santora.
Apollo prezentuje swoje złodziejskie umiejętności w Las Vegas od 1998 r. Jest powszechnie znany z kradzieży kluczyków do samochodu agenta Secret Service i kierowcy byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Jimmy?ego Cartera. Jego kolejną słynną zdobyczą był pierścionek zaręczynowy, który Jennifer Garner dostała od Bena Afflecka. Apollo za każdym razem zwraca przedmioty ukradzione swojej sceptycznie nastawionej widowni.
W filmie Focus Will Smith gra oszusta, który zakochuje się w adeptce tego fachu (Margot Robbie), kiedy jednak ta staje mu się zbyt bliska, kończy znajomość. Trzy lata później, gdy pojawia się w Buenos Aires, jego dawna miłość robi na nim duże wrażenie. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że każde z nich stara się w pojedynkę w bardzo wyszukany sposób oszukać tę samą osobę ? milionera i właściciela międzynarodowego teamu samochodowego (Rodrigo Santoro).
Film reżyserują Glenn Ficarra i John Requa (Kocha, lubi, szanuje) na podstawie własnego scenariusza. Produkcją zajmuje się Denise Di Novi (Szczęściarz; Kocha, lubi, szanuje), a Stan Wlodkowski i Charlie Gogolak pełnią funkcję producentów wykonawczych.
?Apollo jest najwyższej rangi ekspertem w swoim fachu i stanowi dla nas źródło inspiracji? ? stwierdzili reżyserzy.?Apollo wspierał nas zarówno od strony technicznej, jak i kreatywnej w czasie całego procesu produkcji. Na potrzeby filmu stworzył i zaaranżował triki, jakich jeszcze nikt nigdy nie sfilmował? ? dodała Denise Di Novi.Ogromna wiedza i doświadczenie, jakie Robbins wnosi do filmu Focus, przyczynią się do zwiększenia jego autentyczności w scenach przedstawiających sztuczki stosowane przez oszustów.

Źródło: Materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz