Słodki mały koci urwis, króliczy kuzyn Kłapouchego i psi Marlon Brando w przezabawnej przygodzie!

Uroku może mu pozazdrościć nawet kot ze Shreka, nie wspominając o Filemonie czy Garfieldzie. Jest także solidną konkurencją dla innych udomowionych futrzaków ? Clifforda, Lassie czy Zakochanego Kundla. Razem z Misiem Uszatkiem mógłby snuć maluchom czarujące wieczorne opowieści. Przedstawimy Pioruna, zachwycającego, rudego kociaka, bohatera filmu ?Piorun i magiczny dom?, który 21 listopada będzie szukał przyjaciół w kinach. Jego czarującą historię stworzyli twórcy serii o Żółwiku Sammym. Piorun rozkocha nie tylko dzieciaki, ale rozczuli także dorosłych - potrafi być słodki niczym wata cukrowa, ale wie także,  jak rozstawić ludzi po kątach, nie tracąc przy tym kociego uroku.  Zadanie do wykonania ma niezwykle trudne, ale z pomocą przyjdą mu: chihuahua Kiki o sporych aktorskich ambicjach, nieco gderliwy królik Jack, zakochane gołąbki Carla i Carlo oraz magiczne zabawki.

Opowieść zaczyna się kiedy mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też ?Wspaniałym Lorenzo?, żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek , które w jego domu ożywają. Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego domu natychmiast weźmie sprawy w swoje ręce i opracuje plan, jak popsuć mu szyki. Przeobrażą rezydencję w nawiedzony dom, a Piorun - nieśmiały, zagubiony kotek odnajdzie w sobie siłę, żeby obronić nowych przyjaciół.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=lOO5wJHV9kw[/youtube]

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Dominikę Kluźniak, Wiktora Zborowskiego, Jarosława Boberka, Jerzego Kryszaka, Marcina Hycnara i Mateusza Cerana.

?PIORUN I MAGICZNY DOM? W KINACH OD 21 LISTOPADA

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz