„Słaba płeć?” pokaz przedpremierowy

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu ze specjalnym udziałem aktorek Olgi Bołądź i Mariety Żukowskiej, reżysera Krzysztofa Langa oraz autorki książki pt. ?Suka? - Katarzyny Grygi.

16 grudnia o godz 18:00 KUP bilet już teraz.

O filmie: Zjawiskowa Olga Bołądź ("Służby specjalne", "Nad życie") oraz plejada gwiazd polskiego kina w niepoprawnej romantycznie komedii o kobiecie, która dostaje kopa od życia i postanawia grę pozorów zamienić na realizację marzeń.

Autorem zdjęć jest Michael Coulter, współtwórca takich komedii jak: "CZTERY WESELA I POGRZEB", "NOTTING HILL", "TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ".

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu ? kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy ? użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia ? udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka ? silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=tiJR3uckto8[/youtube]

Reżyseria: Krzysztof Lang (?Śniadanie do łóżka?, ?Miłość na wybiegu?, ?Prowokator?, ?Papierowe małżeństwo?) Scenariusz: na motywach powieści p.t. ?Suka? Katarzyny Grygi Obsada: Olga Bołądź, Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Marcin Korcz, Katarzyna Figura, Piotr Głowacki, Marian Dziędziel, Marek Bukowski, Anna Dereszowska, Janusz Chabior, Magda Kumorek, Nick Moran, Ewa Gawryluk, Mirosław Zbrojewicz, Zofia Zborowska, Davina Reeves-Ciara, Kamil Kula. Gatunek: komedia Produkcja: Polska 2015 Produkcja i dystrybucja: Monolith Films

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz