Skok z 2500 metrów, rola u Piekorz i „Taniec z gwiazdami” – Joanna Orleańska w telewizyjnym show!

Joanna Orleańska gra główną rolę w nowym filmie Magdaleny Piekorz pt.: ?Zbliżenia?, który znalazł się w prestiżowej selekcji tytułów nominowanych do Złotych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni, a od 24 października zagości w polskich kinach. Wcześniej fani aktorki zobaczą ją w drugiej edycji ?Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami?, emitowanej od dziś na antenie telewizji Polsat.

Od 24 października na wielkim ekranie będziemy mogli podziwiać Joannę Orleańską, która zagrała w ?Zbliżeniach? - najnowszym filmie Magdaleny Piekorz, reżyserki obsypanych nagrodami ?Pręg?. W produkcji tej, oprócz wspomnianej aktorki, zobaczymy także Ewę Wiśniewską, Łukasza Simlata, Jacka Braciaka oraz Andrzeja Seweryna. Do premiery pozostało jeszcze jednak ponad półtora miesiąca, dlatego też wszystkich fanów Joanny Orleańskiej zachęcamy do śledzenia jej poczynań w najnowszej edycji programu ?Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami?. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany dzisiaj, czyli 5 września o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. Oto jak aktorka zostanie w nim zaprezentowana:

?Joanna to niezwykle zmysłowa i eteryczna blondynka, która słynie z samodzielności. Doskonale radzi sobie jako organizator rodzinnych wakacji, stając się jednoosobowym biurem podróży. Ma lęk wysokości, ale żeby go przełamać, skoczyła z 2500 metrów ze spadochronem, cierpi na chorobę morską, ale niemal w każde wakacje wsiada na jacht lub katamaran. Uspokaja ją pieczenie ciast, a w tańcu boi się, że będzie...prowadzić. Widać, że jej taneczny partner łatwego zadania mieć nie będzie.

Dziś w programie zatańczą zmysłową rumbę.?

Trzymamy kciuki za wytrwanie do finału.

?Zbliżenia? w kinach od 24 października

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz