Skandalizujący teaser pełnej reżyserskiej wersji „Nimf()manki” już w sieci!

W sieci pojawił się teaser do pełnej reżyserskiej wersji ?Nimf()manki?, której II cześć miała premierę na kończącym się jutro MFF w Wenecji. Do tej pory żaden film z udziałem wielkich gwiazd kina i prezentowany na najważniejszych festiwalach filmowych nie był promowany tak śmiałym zwiastunem. Zobacz przedsmak tego, co czeka nas w pełnej nieocenzurowanej ?Nimf()mance? ? już od 15 września w kinach na specjalnych pojedynczych pokazach.

Od 15 września ? równolegle ze światową premierą ? w polskich kinach odbędą się specjalne pokazy pełnych wersji obu części ?Nimfomanki?, których skrócone z powodów obyczajowych wersje obejrzało w polskich kinach 230 tys. widzów. Krytyka powszechnie uznała "Nimfomankę", nawet w wersji niepełnej, za najważniejsze dokonanie w karierze twórcy ?Przełamując fale?, ?Melancholii? i ?Antychrysta?.

[vimeo height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://vimeo.com/104997855[/vimeo]

W dzisiejszym świecie opętanym przez seks, ?Nimfomanka? jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o śmiałej i odważnej kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i seksualnego spełnienia. Pełna wersja filmu z udziałem gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Uma Thurman, Jamie Bell i Willem Dafoe jest dłuższa o ponad 90 minut i zawiera jedne z najodważniejszych scen w dziejach kina.

Lars von Trier, nieustająco prowokujący widzów, stworzył przenikliwe erotyczne arcydzieło - film, który podzielił widownię na entuzjastów i krytyków oburzonych tym, że przekroczone zostały granice tego, co wolno pokazywać na ekranie.

"Nimfomanka" cz. I i II (pełne wersje) w kinach od 15 września 2014

Źródło:materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz