Sir Michael Caine klątwy się nie boi!

Zagrał w ponad stu filmach. Sześciokrotnie nominowany do Oscara. Najważniejszą nagrodę filmową zdobył dwa razy. W 1987 roku za rolę w filmie ?Hannah i jej siostry? oraz w roku 2000 za rolę w filmie ?Wbrew regułom?. Jest jednym z dwóch aktorów (razem z Jackiem Nicholsonem), którzy byli nominowani do tej amerykańskiej statuetki w każdym dziesięcioleciu od 1960 do 2010 roku. Choć pokochało go Hollywood, jest Brytyjczykiem w każdym calu - sir Michael Caine.

Najnowszy film z jego udziałem ? Łowca Czarownic wejdzie na ekrany kin już jutro.

Gdy zadzwonił do mnie producent filmu z propozycją zagrania w ?Łowcy czarownic?, pomyślałem, że to pomyłka. Nigdy wcześniej nie grałem w takich projektach, mówi ze śmiechem Caine.

Przeczytałem scenariusz i po chwili uświadomiłem sobie, że bardzo ?polubiłem? się z Dolanem 36. Wszystko wie i wszystko rozumie. Przypomina mi trochę Alfreda, lokaja Bruce?a Wayne?a, dodaje aktor.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=A74QAm_iBIY[/youtube]

Caine wciela się w rolę Dolana 36. Dla Kauldera (Diesel) jest on jednocześnie mentorem i najlepszym przyjacielem. Gdy sprzymierzeniec Królowej Czarownic rzuca na Dolana 36. klątwę, Kaulder robi wszystko, aby go uratować.

"Łowca czarownic" Premiera 23 października 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz