SIEDMIU KRASNOLUDKÓW RATUJE ŚPIĄCĄ KRÓLEWNĘ (Der 7bte Zwerg)

Produkcja: Niemcy (2014)
Premiera: 14 listopada 2014 (Polska), 25 września 2014 (Świat)
Dystrybutor: Kino Świat
Reżyseria: Boris Aljinovic, Harald Siepermann
Scenariusz: Bernd Eilert, Sven Unterwaldt Jr.
Obsada: Otto Waalkes, Nina Hagen, Mirco Nontschew
Gatunek: animowany
Czas trwania: 88 min
Opis filmu/opis dystrybutora:
Przygotujcie się na baśń nad baśniami! Najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w zdumiewającą opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach. Wyprodukowana dla Studia Universal animacja ?Siódmy krasnoludek? to pełna wdzięku, urzekająca dowcipem opowieść, która zachwyci zarówno widzów wychowanych na przygodach ?Shreka?, jak i miłośników klasycznych dzieł Andersena i braci Grimm.

Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem pada ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki - poczciwy kuchcik - trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo legowisko smoka znajduje się nieopodal siedziby złej czarownicy Dellamorty, tej samej, która rzuciła czar na Różę i bardzo nie lubi nieproszonych gości.

 Galeria zdjęć
Zwiastuny
[column col="1/2"][youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=bFLvDhhboIM[/youtube] [/column] [column col="1/2"][youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=wP3Sq1MMCi8[/youtube] [/column]
Spoty
Recenzja kinowa filmu:
Wiadomości:
Twórcy filmu:
Video wywiady:
Ciekawostki:
Nagrody:
Głosy prasy:
Wydanie DVD I Blu-Ray:

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz