?Sin City: Damulka warta grzechu? ? premiera i konkurs w kinach Helios!

Już 5 września na ekrany wszystkich 34 kin sieci Helios wchodzi długo oczekiwany film ?Sin City: Damulka warta grzechu?. Wraz z jego premierą startuje konkurs, w którym można zdobyć unikalne gadżety z filmu!

?Sin City: Damulka warta grzechu? to pełna zaskakujących zwrotów akcji kontynuacja jednej z najlepszych ekranizacji komiksów ostatniej dekady.

Jednym z głównych bohaterów filmu jest Dwight (Josh Brolin) ? detektyw i fotograf, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym Marvem (Mickey Rourke).

Przekonajcie się sami co się dzieje, kiedy facet w czerni rusza na ratunek dziewczynie Bonda, mając za wsparcie niezniszczalnego zapaśnika. Ulicami Miasta Grzechu znowu popłynie krew?

Sieć kin Helios wyświetli na swoich ekranach tę niesamowitą produkcję w 34 kinach. To ukłon w stronę wszystkich widzów, a w szczególności szansa dla fanów produkcji w Bełchatowie, Białymstoku, Dąbrowie Górniczej, Gdyni, Gorzowie Wielkopolskim, Kędzierzynie-Koźlu, Legnicy, Lubinie, Olsztynie, Opolu, Pile, Radomiu oraz Szczecinie, gdzie film w regularnym repertuarze pojawi się wyłącznie na ekranach kina Helios.

Premierze produkcji towarzyszyć będzie również specjalny konkurs, w którym do wygrania jest20 ekskluzywnych t-shirtów z motywem z filmu ?Sin City: Damulka warta grzechu?. Pytanie konkursowe pojawi się w najbliższy piątek 5 września na oficjalnej stronie Fan Page sieci kin Helios www.facebook.com/HeliosPolska.

Bilety na seanse filmowe ogólnopolskiej sieci kin Helios można nabywać bezpośrednio w kasach kin, lub za pośrednictwem strony internetowej www.helios.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz