Simon Pegg uczy „Leona zawodowca” i „Zaginioną dziewczynę”

Simon Pegg w towarzystwie "Zaginionej dziewczyny" i ?Leona zawodowca?! Rosamund Pike, Christopher Plummer, Stellan Skarsg?rd, Toni Collette i Jean Reno w emanującej pozytywem galerii zdjęć z komedii ?Jak dogonić szczęście?.

Tej jesieni mistrz komedii Simon Pegg doradzi widzom ?Jak dogonić szczęście?. Wszystko to w ujmującej pozytywną energią ekranizacji międzynarodowego bestsellera François Lelorda, która na polskie ekrany wejdzie 14 listopada. W międzynarodowej obsadzie, obok gwiazdy ?Hot Fuzz ? Ostre psy? i ?Wysypu żywych trupów?, zjawiskowa Rosamund Pike, a także Stellan Skarsg?rd, Christopher Plummer, Toni Collette oraz Jean Reno.

?W filmie zobaczycie, jak dostaję w nos od Jeana Reno, co już samo w sobie jest ?cool?. W końcu nie ma to, jak być sponiewieranym przez ?Leona zawodowca?. Natomiast Christopher Plummer przetestuje na mnie elektroencefalograf. Cała operacja przebiegnie w akompaniamencie śmiechu Toni Collette i ?Zaginionej dziewczyny? ? Rosamund Pike. No i pojawi się jeszcze prawdziwy lew, którego zębiska do dziś śnią mi się po nocach. Będzie grubo!? ? mówi Simon Pegg.

Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Rosamund Pike) o ?urlop? i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.

?Jak dogonić szczęście?. w kinach od 14 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz