Sierpień na VOD

Inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego, szpiegowska megaprodukcja Władysława Pasikowskiego, kontynuacja przebojowej animacji o uroczych Robaczkach z Zaginionej Doliny, pełen suspensu francuski thriller z Omarem Sy i Mathieu Kassovitzem oraz obsypany nagrodami horror survivalowy w reżyserii syna Mela Gibsona.

Zapraszamy do pełnego programu sierpniowych premier VOD dystrybutora Kino Świat.

„KURIER” (1.08)

Zwiastun:

Kurier © fot. Bartosz Mrozowski, prod. Muzeum Powstania Warszawskiego, Scorpio Studio, dystr. Kino Świat 2019

Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie. Wśród międzynarodowej obsady filmu zobaczymy wschodzące nazwiska nowego pokolenia: odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński („Belfer”) i Patrycja Volny („1983”) oraz plejadę polskich gwiazd: Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Grzegorz Małecki i Jan Frycz.

„ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI” (23.08)

Zwiastun:

Robaczki z zaginionej dżungli © MMXVIII Futurikon Films – Ifilmfilm – France 3 Cinema. All rights reserved, dystr. Kino Świat 2019

Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć! Wszystko po to, żeby was rozbawić. Robaczki z Zaginionej Doliny powracają w kontynuacji kinowego hitu, który odniósł niebywały sukces i zdobył popularność w ponad 80 państwach świata. Tym razem będziemy śledzić przygody biedronki i jej owadzich przyjaciół na odległych Karaibach!

„CZAS POLOWANIA” (23.08)

Zwiastun:

Czas polowania © dystr. Kino Świat 2019

Trzymający w napięciu i naszpikowany akcją horror survivalowy o alkoholiku, który musi walczyć o przetrwanie w makabrycznej grze pośrodku amerykańskiej pustyni. Uhonorowany szesnastoma nagrodami na licznych światowych festiwalach kina grozy obraz, którego współreżyserem jest Louie Gibson – syn nagrodzonego dwoma Oscarami legendarnego aktora i reżysera Mela Gibsona. Obraz porównywany przez krytyków do filmów „Noc oczyszczenia”, „Wzgórza mają oczy” i „Nieuchwytny cel”.

„WILCZE ECHA” (16.08)

Zwiastun:

Wilcze echa © dystr. Kino Świat 2019

Imponująca wizualnie i niepokojąca wizja niedalekiej przyszłości, w której światowemu pokojowi zagraża zupełnie nowa forma terroryzmu, a zaawansowana technologia obraca się przeciwko krajom pierwszego świata. „Wilcze echa” to thriller, w którym poziom emocji podnosi się z każdą minutą, a w wielkim finale nic nie będzie takie, jakie mogło wydawać się na początku. W rolach głównych, m.in: zdobywca Cezara Omar Sy („Nietykalni”, „Jurassic World”); nagrodzony za reżyserię w Cannes Mathieu Kassovitz („Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, „Piąty element”) oraz nagrodzony Cezarem – Reda Kateb („Prorok”).

„MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE” (23.08)

Zwiastun:

Miłość i miłosierdzie © fot. Bastek Czernek, prod. Fundacja Filmowa im. św. Maksymiliana Kolbe, dystr. Kino Świat 2019

Niezwykła opowieść o polskiej zakonnicy, siostrze Faustynie – uznanej za świętą przez papieża Jana Pawła II, mistyczce i wizjonerce, która w swoim życiu stanęła przed wykonaniem bardzo ważnej misji. Film pokaże nieznane do tej pory fakty i przybliży widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie. W roli głównej zobaczymy Kamilę Kamińską – nagrodzoną za najlepszy debiut aktorski na festiwalu filmowym w Gdyni gwiazdę hitów „Najlepszy” i „Listy do M. 3”.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz