„Siedem dni w piekle” premierowo w HBO GO.

Siedem dni w piekle (7 Days in Hell) to paradokumentalna komedia z Andy?m Sambergiem i Kitem Haringtonem, którzy wcielają się w role fikcyjnych gwiazd tenisa. Spotykają się na kortach Wimbledonu i rozgrywają najdłuższy mecz w historii. Film można już oglądać w HBO GO.

Aaron Williams (Andy Samberg), malkontent i pesymista oraz Charles Poole (Kit Harington), skoncentrowany wyłącznie na tenisie sportowiec spotykają się na kortach Wimbledonu. Rozpoczynają najdłuższy i najbardziej widowiskowy mecz wszech czasów - maraton na korcie, który potrwa siedem dni i pięć setów. Stawką jest tytuł mistrza Wimbledonu. Zmagania pretendentów do tytułu komentują znani tenisiści ? John McEnroe, Serena Williams i Chris Evert.

Reżyserem filmu Siedem dni w piekle jest Jake Szymanski, scenariusz napisał Murray Miller. W role główne wcieli się Andy Samberg (Brooklyn 9-9, program satyryczny Saturday Night Live) jako Aaron Williams oraz Kit Harington (Testament młodości, serial HBO Gra o tron) jako Charles Poole. W filmie występują także Fred Armisen, David Copperfield, Lena Dunham, Chris Evert, Will Forte, Karen Gillan, Filip Hammar, Jim Lampley, Howie Mandel, John McEnroe, Soledad O?Brien, Michael Sheen, Mary Steenburgen, June Squibb i Serena Williams.

Film Siedem dni w piekle można już oglądać w serwisie internetowym HBO GO. Premiera na antenie HBO odbędzie się w poniedziałek, 14 września o godz. 22.10.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz