Sieć kin Helios w gronie partnerów Programu ?Karta Dużej Rodziny?

?Karta Dużej Rodziny? to pierwszy ogólnopolski projekt wspierający rodziny wielodzietne. Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych specjalnie dla nich.Do programu dołączyła także ogólnopolska sieć kin Helios oferująca od 1 września atrakcyjne rabaty dla posiadaczy Karty.

?Karta Dużej Rodziny? przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka, przez odpowiedni organ administracji państwowej. Rodzicom taka karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom z kolei do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód. Szacuje się, że w ciągu najbliższych lat skorzysta z niej ok. 3,4 mln osób, w tym 2 mln dzieci.

- Bardzo cieszymy się, że spółka Helios jest częścią programu "Karta Dużej Rodziny", co daje nam niepowtarzalną szansę współtworzenia pozytywnego wizerunku wielodzietności poprzez realną pomoc w dostępie do dziedzictwa kulturowego naszego kraju, Europy oraz całego świata ? powiedział Grzegorz Komorowski, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy Helios S.A. - Ułatwienie rodzinom wielodzietnym dostępu do znakomitych premierowych filmów, a także wybranych tytułów dla koneserów to pozytywny przykład na wartościowe spędzenie wspólnego czasu w gronie rodziny oraz udowodnienie tezy, iż w dobie dynamicznego rozwoju mediów internetowych i powszechnego dostępu do szybkich informacji, dobry film może być medium, które w interesujący sposób mówi o aktualnych i uniwersalnych tematach.

Na posiadaczy ?Karty Dużej Rodziny? w kinach sieci Helios czekać będą atrakcyjne rabaty. Wśród nich znajdą się: 20-procentowa zniżka od ceny regularnej na bilety do kina, a także 30-procentowa zniżka na popcorn oraz wybrane napoje gazowane i niegazowane z dystrybutora. Aktywacji zniżek można będzie dokonać poprzez okazanie dokumentu ?Karty Dużej Rodziny? przy zakupie ww. świadczeń bezpośrednio w kasie kina.

Szczegółowy regulamin dotyczący zasad korzystania z ?Karty Dużej Rodziny? w sieci kin Helios znajduje się na stronie internetowej www.helios.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz