Siatkarski Mundial na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

Największe gwiazdy siatkówki, wielkie emocje i wspólne kibicowanie. Bądź z naszymi podczas Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn organizowanych po raz pierwszy w Polsce i obejrzyj wszystkie mecze polskiej reprezentacji na wielkim ekranie w Multikinie ? w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku! Uwaga ? bilety rodzinne w niższych cenach!

Każdy, kto kocha sport, z niecierpliwością odlicza godziny do 30 sierpnia. W tym dniu na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz otwarcia siatkarskiego Mundialu. Reprezentacja Biało-Czerwonych zmierzy się w nim z Serbią, należącą do odwiecznych rywali naszych siatkarzy. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce pokaże wszystkie mistrzowskie mecze Polaków na wielkim ekranie. Liczymy, że ostatnim takim meczem będzie zwycięskie starcie Polaków o złoty medal Mistrzostw Świata!

Na transmisje Mundialu na wielkim ekranie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki, szczególnie rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy bilety w specjalnych cenach!

Poniżej harmonogram transmisji w 1 fazie mistrzostw: 30 sierpnia, sobota, godz. 20:15: Polska ? Serbia 2 września, wtorek, godz. 20:15: Australia ? Polska 4 września, czwartek, godz. 20:15: Polska ? Wenezuela 6 września, sobota, godz. 20:15: Kamerun ? Polska 7 września, niedziela, godz. 16:30: Polska ? Argentyna

W przypadku awansu reprezentacji Polski do kolejnej fazy mistrzowskich rozgrywek, wszystkie mecze z jej udziałem będą również transmitowane przez Multikino.

Transmisje meczów na wielkim ekranie odbędą się w 10 wybranych kinach sieci Multikino: Multikino Gdańsk, Multikino Kraków, Silver Screen Łódź, Multikino 51 Poznań, Multikino Bydgoszcz, Multikino Rzeszów, Multikino Złote Tarasy, Multikino Arkady Wrocławskie, Multikino Katowice, Multikino Lublin.

Ceny biletów: 25 zł ? bilet normalny 22 zł ? bilet ulgowy (uczniowie i studenci z ważną legitymacją) 22 zł ? bilet rodzinny (Rodzice płaca tyle, co dziecko ? promocja obowiązuje przy min. 3 osobach) 21 zł ? bilet z kuponem z magazynu ?Multikino & Gala? 20 zł ? dla fanów Multikino Polska na facebooku (po okazaniu vouchera ? bilety w sprzedaży od 25 sierpnia)

Bilety już w sprzedaży!

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz