Shakira w piosence do najnowszej animacji Disneya!

Kolumbijska wokalistka zaśpiewała utwór ?Try everything? do filmu ?Zwierzogród?. Najnowsza komedia przygodowa Disneya zagości na ekranach polskich kin już 19 lutego.

Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś ? czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką.

?TRY EVERYTHING? [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=o_OJFFzKjfE[/youtube]

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=GxLXGoEFc8Q[/youtube]

Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu...Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hopps, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Wilde. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick?

?Zwierzogród? w kinach od 19 lutego!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz