Shailene Woodley wolała być Tris niż Katniss!

Shailene Woodley  to obecnie jedno z bardziej gorących nazwisk w Hollywood. Niepozorna dziewczyna z Kaliforni po raz kolejny zmierzy się z przeciwnościami losu. Druga części trylogii Niezgodna - SERIA NIEZGODNA: ZBUNTOWANA w kinach od 20 marca.

Urodzona w Simi Valley Shailene była w szkole prawdziwą prymuską. Nie po drodze jej jednak było ze szkolnym rygorem. Bardzo lubiła się przebierać i pozować do zdjęć. Jej rodzice zauważywszy to zaczęli zabierać ją na castingi do reklam. I można rzec ?od tego się wszystko zaczęło?. Fabryka snów bardzo się jej spodobała z wzajemnością, postanowiła w niej zabawić na dłużej.

Na dużym ekranie zadebiutowała w 1999 w filmie Replacing Dad. Zagrała również kilka ról w serialach tv m.in. w Bez śladu (u boku Brittany Murphy) oraz Bez pardonu. Pierwsza ważna rola przyszła wraz z serialem Tajemnica Amy, Shailene wcieliła się tam w rolę nastoletniej matki. Przełomowa okazała się współpraca z Georgem Clooney?em i rola w filmie Spadkobiercy. Kreacja przyniosła jej nominację do Złotego Globu oraz Independent Spirit Award, a także MTV Movie Awards Breakthrough Performance Award.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=e4PmIkZC61U[/youtube]

Woodley była poważnie brana pod uwagę do roli Katniss Everdeen. Doszła w castingu do ścisłego finału. Mimo, że rolę ostatecznie otrzymała Jennifer Lawrence Shailene nie złożyła broni. Dostała propozycję zagrania Tris Prior w trylogii Niezgodna. Zgodziła się bez wahania i to był strzał w dziesiątkę, rola ta uczyniła z niej prawdziwą gwiazdę.

W SERII NIEZGODNA: ZBUNTOWANA Shailene wciela się w rolę nastoletniej Beatrice Prior, która w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Podjęta przez nią walka może mieć wpływ nie tylko na jej osobistą przyszłość, ale także wstrząsnąć posadami otaczającego świata. O ile oczywiście  uda jej się udźwignąć spoczywające na niej brzemię, by w ogarniętym wojną domową świecie zdać niespodziewany i trudny egzamin dojrzałości. A jednocześnie nie utracić tego, na czym zależy jej najbardziej.

SERIA NIEZGODNA: ZBUNTOWANA (Insurgent) w kinach od 20 marca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz