Serial „Spojrzenia” od 31 marca w HBO

Nowy serial HBO ?Spojrzenia? opowiada o trójce przyjaciół gejów, którzy żyjąc intensywnie w nowoczesnym San Francisco, szukają spełnienia w życiu i miłości. Premierowe odcinki będzie można oglądać od 31 marca w każdy poniedziałek o godz. 23.00 w HBO. Serial dostępny jest również w serwisie HBO GO.

Bohaterami serialu HBO ?Spojrzenia? są Patrick, Agustín i Dom ? trójka przyjaciół, z których każdy jest na innym etapie życia. 29-letni Patrick, projektant gier komputerowych, jest znowu wolny, bo jego poprzedni chłopak właśnie się zaręczył. Rozpoczęcie ponownego randkowania i znalezienie nowego partnera wcale nie jest takie proste. 31-letni Agustín, choć obawia się monogamii i życia z dala od tętniącego energią San Francisco, postanawia przeprowadzić się do swojego długoletniego chłopaka, który mieszka w Oakland. Najstarszy z nich, 39-letni Dom czuje się niespełniony w życiu prywatnym i zawodowym, dodatkowo przytłacza go wiadomość o niebywałym sukcesie biznesowym byłego partnera.

Serial składa się z ośmiu półgodzinnych odcinków. Pomysłodawcą ?Spojrzeń? jest Michael Lannan. Producentami wykonawczymi są Andrew Haigh i Sarah Condon. W rolach głównych występują: Jonathan Groff jako Patrick, Frankie J. Alvarez jako Agustín i Murray Bartlett jako Dom. W pozostałych rolach występują Scott Bakula, Russel Tovey, Lauren Weedman, O-T Fagbenle, Andrew Law i Raúl Castillo. Zdjęcia powstawały na ponad czterdziestu planach zdjęciowych w różnych dzielnicach San Francisco.

?Spojrzenia? można będzie oglądać od 31 marca w HBO i HBO OD. Serial dostępny jest również w serwisie HBO GO.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=IsmqioYDnBU[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz