?Serce, Serduszko? Jana Jakuba Kolskiego ? premiera teledysku!

Już od dziś na ekranach kin można zobaczyć familijny film drogi Jana Jakuba Kolskiego - ?Serce, Serduszko?. W daleką podróż do spełnienia marzeń zabiera nas pełna uroku dwunastolatka o imieniu Maszeńka. Odtwórczynią głównej roli jest debiutująca na wielkim ekranie Marysia Blandzi, a towarzyszą jej gwiazdy polskiego kina: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc, Maja Komorowska, Franciszek Pieczka oraz Gabriela Muskała. Prezentujemy teledysk z udziałem młodej charyzmatycznej debiutantki.

Debiutancka rola Marysi Blandzi została już wyróżniona specjalną nagrodą Jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. Nagrody specjalne na festiwalu otrzymali kolejni członkowie obsady aktorskiej filmu: Maja Komorowska - za rolę zapomnianej nauczycielki tańca oraz Borys Szyc - księdza nawracającego w rytmie hip-hopu.

Marząca o karierze primabaleriny dwunastolatka udaje się w podróż od Bieszczad aż do Gdańska. Towarzyszy jej ekscentryczna opiekunka Kordula - zbuntowana miłośniczka tatuaży. Obie poszukują miłości i ciepła, a w długiej drodze do spełnienia marzeń niespodziewanie odnajdują to, co dla nich naprawdę ważne i trwałe.

Ścigane listem gończym, na swojej drodze napotykają galerię oryginalnych postaci, wśród których znaleźli się lekarz weterynarii ? do listy swoich podopiecznych dopisuje także pustelników i uciekinierów ? oraz wytatuowany ksiądz głoszący kazania w rytmie hip-hopu. Śladem Maszeńki, podąża także jej ojciec, który pragnie odzyskać jej zaufanie i rozpocząć wspólne życie na nowo.

Pracuję z dziećmi, idąc za tą samą ciekawością którą mam wobec ludzi dorosłych. Staram się dociec wyobraźni, charakteru, temperamentu, wrażliwości, sam dając się odkrywać. Taka wzajemność otwiera drogę do porozumienia. Dzieci mają dobry słuch; szybko odkrywają fałsz i powierzchowność oferty kierowanej w ich stronę. Trzeba więc być uczciwym, stawiać sprawy jasno i respektować potrzeby aktora sięgającego nam poniżej brody - mówi reżyser filmu, Jan Jakub Kolski.

Autorem muzyki do filmu oraz zapowiadającej go piosenki jest Dariusz Górniok. Słowa napisał Jan Jakub Kolski.

Wczoraj (20 listopada) w warszawskim kinie Praha odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem gwiazd. Od dziś film można zobaczyć w kinach w całej Polsce.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=_TbYd5eX7Ug[/youtube] Zachęcamy do odwiedzin profilu filmu na Facebooku, na którym publikowane są aktualne informacje oraz dodatkowe materiały dotyczące produkcji: https://www.facebook.com/serceserduszkofilm i na oficjalną stronę filmu: http://www.serce-serduszko.pl Źródło: materiały prasowe

Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz