Sensacja „The Voice of Poland” i Bryan Adams w duecie dla polskich dzieciaków!

Sensacja ?The Voice of Poland? śpiewa piosenki Bryana Adamsa w animacji ?Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki?. Zapraszamy do posłuchania.

Od tygodnia na ekranach polskich kin gości ?Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki? ? nowa animacja twórców ?Króla Lwa?, ?Pięknej i Bestii? i ?Pocahontas?. Ozdobą filmu są piosenki Bryana Adamsa w interpretacji Magdaleny Wasylik. Głos nastolatki, okrzykniętej sensacją zeszłorocznego ?The Voice of Poland?, doskonale pamiętają wszyscy widzowie ?Krainy lodu?. W świątecznym hicie Wasylik zaśpiewała partie księżniczki Anny, a filmowe piosenki z jej udziałem zdobyły wielką popularność w internecie. Obejrzało je łącznie ponad milion osób! Zapraszamy do posłuchania i sprawdzenia, jak młoda artystka poradziła sobie w ?Czarnoksiężniku?, wykonując utwory oryginalnie zaśpiewane przez samą Leę Michele ? gwiazdę serialu ?Glee?. W filmie, oprócz Magdy Wasylik, usłyszymy między innymi piosenki w brawurowej interpretacji Jarosława Boberka, autora pamiętnego hitu ?Wyginam śmiało ciało?. Występy Magdaleny Wasylik były ozdobą poprzedniej edycji ?The Voice of Poland?. Sympatyczna wokalistka, reprezentująca w programie team Tomsona i Barona, z miejsca zjednała sobie sympatię widzów i jury. Telewizyjne show było dla nastolatki kolejnym etapem na drodze muzycznej kariery. Urodzona w Sieradzu artystka na scenie występuje od dawna. Jest laureatką wielu festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Gdy miała 10 lat, grała już rolę księżniczki Rezedy w musicalu ?Akademia Pana Kleksa? w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Wtedy też po raz pierwszy zetknęła się z dubbingiem. Dziś jej głosem mówi i śpiewa wiele postaci z popularnych bajek i seriali dla dzieci, jak choćby Dora czy Świnka Peppa. Jednak prawdziwym powodem do dumy pozostają dla Magdaleny role w polskich wersjach hitów światowej animacji. Wśród nich znalazły się takie przeboje jak: ?Strażnicy marzeń?, ?ParaNorman?, ?Minionki rozrabiają? czy ?Kraina lodu?. W świątecznym blockbusterze Disneya Wasylik wspaniale zaśpiewała wokalne partie księżniczki Anny. Filmowe piosenki z jej udziałem wielką popularność zdobyły również poza kinem. W polskim internecie obejrzało je łącznie ponad milion osób!

Stworzona za 70 milionów dolarów baśniowa komedia familijna ?Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki?, to kolejny kontakt Magdy z twórczością Lymana Franka Bauma. Po drugiej stronie tęczy Wasylik gościła już w roku ubiegłym. Do jednego z najwspanialszych światów, jakie wyczarowała ludzka wyobraźnia przeniosła się wtedy w filmie ?Oz Wielki i Potężny?, użyczając głosu Porcelance.

"CZARNOKSIĘŻNIK Z OZ: POWRÓT DOROTKI" już w kinach


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz